Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem akarok gyereket?

Baj ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és egyáltalán nem érzek magamban anyai ösztönt,mondhatni azt sem,hogy valaha gyereket akarnék. Sok velem egykorú ismerősömnek van már vagy legalábbis tervez gyereket. Valaha meg fog ez változni bennem vagy vannak ilyen emberek mint én? És egyáltalán baj ez? 23/L
2011. jan. 18. 10:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező,

ne hőbörögj már.

Kérdeztél, és várható volt hogy lesz ilyen meg olyan válasz is.

Ha meg kialakult véleményed van mi a bánatért kérdezel itt?

2011. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem így kellett volna feltenned a kérdést: "Baj, ha nem akarok gyereket? Aki szerint igen, arra nem vagyok kíváncsi."

És akkor csak azok válaszolnának, akik a neked tetszőt mondják.

2011. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
84%

En 30 eves vagyok es ugy erzem nem kestem le semmirol. Szorakoztam, utazgattam eleget, mostmar csak csaladra vagyok, juniusban szuletik a baba :)

Majd idovel megvaltozik a hozzaallasod, ne aggodj!

2011. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nyugi nem vagyok ideges, nem vagyok olyan típusú. És csak azért kérdeztem,mert kíváncsi voltam ,hogy vannak-e még ilyen emberek, mert furcsállom magamat az ismerőseim között.
2011. jan. 18. 10:38
 15/40 anonim ***** válasza:
95%
Becsületes dolog felvállalni ha nem akarsz gyereket nem is csinálsz. Minek? Csináljon az aki akar. Úgyis túlnépesedett a föld, teszel egy szívességet a maradék élettérnek. Én azt tartom inkább gáznak, hogy olyanok csinálnak gyereket, akiket reprodukálni vétek, de a társadalmi elvárás az nem tűr ellentmondást szerintük. Élj nyugodtan úgy ahogy jól esik, és ha soha nem akarsz gyereket akkor ne csinálj, és vállald büszkén a döntésed! Én 17 évesen szültem, nem mondom hogy totál bánom, de még bőven ráértem volna. Egy csomó minden kimaradt az életemből amit érdemes megtapasztalni. Ami késik nem múlik:-) 36/n
2011. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
26%
Véleményem szerint baj az ha valaki az élete során egyáltalán nem akar gyereket. Az nem baj ha fiatalon még nem akarsz, hiszen egy gyerekhez neked is fel kell nőni.
2011. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
88%
Miért baj,ha egyéltalán nem akar????
2011. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy. ELőbb teremtsd meg az anyagi hátteret.

Aztán ráérsz még ezen gondolkodni, addig úgyis felesleges.

2011. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy a 10:26-os hozzászólónak...:

A legtöbben úgy cseszik el az életüket, vagyis inkább

2011. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
60%

Ha valaki itt teszi fel a kérdését, akkor számítson hidegre-melegre. Ha csak arra vágysz, hogy mindenki azt írja: áhh, dehogy baj, akkor ne tedd fel a kérdésed (itt)!

Egyébként én sem akartam ennyi idős koromban, de akkor fejeztem be a sulit, kezdtem el dolgozni, és ami talán a legfontosabb, nem éreztem az akkori párom mellett, hogy vele szeretnék családot alapítani. Az ilyen kapcsolatnak pedig nincs jövője. Ezért nagy nehezen, de szétmentünk. Utána jött egy értékes ember, lett egy csodálatos kislányom, aki 11 hónapos . Azokat is sajnálom, aki a gyerekben csak a nyűgöt látja! Valóban nem könnyű, de soha, senkitől nem kapsz olyan dolgokat (érzést), amit egy kisgyerektől! A világ legszebb pillanatait élheted át. Amit egy apuka talán sose....

2011. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!