Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez önzőség vagy...

Szerintetek ez önzőség vagy jogos igény?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt vagyok mostanában. Testileg és lelkileg is, és egyébként sem vagyok az a tipikus társasági ember. Érdekes, hogy fő-és mellékállásban is emberekkel foglalkozom, és a visszajelzésekből ítélve, nem csinálom rosszul. A problémám az, hogy munka után nem igazán van kedvem/energiám társasági életet élni, viszont lennének olyanok, akik igényelnék a társaságomat. (pl. tesóm, barátnőm) Párkapcsolatom nincs, alakulóban volt valami, de a legutolsó randit lemondtam, meg a fickó további próbálkozását is randiügyben. Fáradt vagyok, és nem kívánom az emberek társaságát, egyszerűen lefáradok még a szeretteim közelében is. Ma is lemondtam tesómmal egy találkozást...

Soha nem volt sok ismerősöm, barátom, inkább a mélyebb kapcsolatokra törekedtem, most viszont, ha lehet, mindig egyedül lennék. Van, hogy a lakótársaimnak is csak köszönni tudok, beszédbe elegyedni velük már nem megy.

Emiatt viszont úgy érzem, nem vagyok jó testvér/barát, stb.Barátnőm is sokszor azt fújja, olyan barátot szeretne, akire mindig számíthat, akár éjfélkor is.

Mit tegyek? Emelkedjek felül magamon? Vagy jogos igény, hogy most egy ideig hagyjanak békén?


2011. jan. 17. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Oké, én csak szóltam - legelső vagyok. Viszont tudnod kell, hogy ez egy előjel. Azt jelenti, hogy a tested elfáradt, elege van! Egy hét is megfelelő lehetőség a helyrebillentésére.
2011. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod, igen, abban igazad van, hogy egy hét is sokat számít.
2011. jan. 19. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!