Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő már a párom. Nem...

Idegesítő már a párom. Nem tudom mit tegyek vele. Mit?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Eleinte minden szokásosan jól ment, de aztán egyre jobban próbál korlátozni és visszafogni engem. Mint minden normális embernek nekem is vannak más igényeim és ő nagyon nem tűr el semmit. Saját házam van, saját autóm, normálisan próbálom előteremteni a pénzt.


A probléma azzal van, hogy lassan már minden baj neki. Én például szeretek hetente elmenni néha sörözni, ökörködni a haverokkal (ami nem félredugást jelent), de már akkor is hiszti van hogy miért nem maradok otthon vele a hét minden napján és miért nem nézem a TV sorozatokat (ami engem nem köt le) stb. Természetesen az én igényeim annyira nem fontosak...szex csak 1-szer van a héten, amitől én kiakadok pl.


Természetesen nem keresem máshol ezeket a dolgokat, de nagyon idegesít hogy én már nem nézhetek senkire se, nem mehetek el otthonról lelkiismeret furdalás nélkül, mert akkor már tudom, hogy amikor hazamegyek baj van.


Én dolgozok, kiteszem a lelkem érte ő meg csak TV-zik és hisztizik. Mit tegyek szerintetek hogy normálisabb legyen a kapcsolat?


Mi a véleményetek róla? Milyen társ?


2011. jan. 17. 16:20
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nő vagyok igen és nem vagyok leszbikus. Fúj.
2011. jan. 17. 17:20
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan gyanúm, hogy szegény párod látens homoszexuális, és azért akar sötétben szexelni, hogy azt higgye, férfival van...Nem viccelek...

Abszolút úgy viselkedik, mint egy kislány, sőt mint egy premenstruációs hisztikkel viaskodó, IQ 0 házisárkány :S

2011. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt már olyan barátom, aki félhomályban akart mindig szeretkezni, nagyon szégyenlős volt, hiába dicsértem sokszor és hiába próbáltam változtatni rajta, kevés volt az önbizalma, van ilyen.


Volt már olyan barátom is, akinek elég volt a heti egy vagy két szex, kevesebb volt az igénye, ilyen is van.


Nő létemre én is eljárok sörözni a párommal, haverokkal, barátnőkkel, részemről ez is rendben.


De az mi már, hogy a te házadban lakik, rajtad élősködik, meg TV-zik, hisztizik? Örökbe fogadtál egy felnőtt férfit? Ez most vagy megint valami kitalált, provokatív kérdés (elnézést ha nem az) vagy egyszerűen semmi helyzetfelismerő képességed sincs, mert ez a szitu 100%, hogy nem egészséges, azonnal változtatnod kell.

2011. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki is az agyára ment a négy fal.
2011. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen nőket pofára kell ejteni. Ha nem javul a helyzet, hagyd el. mégis korrektebb, mintha csalnád. amit egyébként megértenék, ilyen fap*na mellett..

21L

2011. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
19Ű:33 fafasz inkább:)
2011. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, nem leszek népszerű, de sztem lépj le. Az élet túl rövid, h a kezdet kezdetén ilyen bonyolult legyen. Tudod hány lány van, aki csak egy kedves, dolgos fiúra vágyik? Tudod hányan mondanák boldogan, h csak hetente egyszer mész el sörözni és be sem rúgsz?! Figyelj! Én két gyerekes anyuka vagyok a 30 éveim közepén, és rengeteg nőismerősömet látom, h annyira gáz az élete, a két kezét összetenné, ha ismerne. A barátnőm férje két gyerek mellett hulla részegre issza magát, így vezet kocsit, hátul a kisgyerekkel mellettük a gyerekülés. Úgy beszél a feleségével, mint akit a fenekéből rángatott ki, és akkor még nem mondtam el mindent. Hidd el, nem ő a te másik feled! Lehet, h úgy érezted, de ezek figyelmeztető jelek!

Ez csak az én véleményem

2011. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
OLVASSÁTOK MÁR VÉGRE EL, HOGY AKI KÉRDÉST ÍRTA NŐ!!!!!!
2011. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nemi identitásotok, az rendben van? Vagy csak mostanában váltottatok...:O
2011. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a pasival komoly gondok vannak....hagyd ott, lehet tényleg látens homokos...gyanús nagyon.
2011. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!