Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő már a párom. Nem...

Idegesítő már a párom. Nem tudom mit tegyek vele. Mit?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Eleinte minden szokásosan jól ment, de aztán egyre jobban próbál korlátozni és visszafogni engem. Mint minden normális embernek nekem is vannak más igényeim és ő nagyon nem tűr el semmit. Saját házam van, saját autóm, normálisan próbálom előteremteni a pénzt.


A probléma azzal van, hogy lassan már minden baj neki. Én például szeretek hetente elmenni néha sörözni, ökörködni a haverokkal (ami nem félredugást jelent), de már akkor is hiszti van hogy miért nem maradok otthon vele a hét minden napján és miért nem nézem a TV sorozatokat (ami engem nem köt le) stb. Természetesen az én igényeim annyira nem fontosak...szex csak 1-szer van a héten, amitől én kiakadok pl.


Természetesen nem keresem máshol ezeket a dolgokat, de nagyon idegesít hogy én már nem nézhetek senkire se, nem mehetek el otthonról lelkiismeret furdalás nélkül, mert akkor már tudom, hogy amikor hazamegyek baj van.


Én dolgozok, kiteszem a lelkem érte ő meg csak TV-zik és hisztizik. Mit tegyek szerintetek hogy normálisabb legyen a kapcsolat?


Mi a véleményetek róla? Milyen társ?


2011. jan. 17. 16:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Most vagy leszbikus vagy, vagy nem értem az egész szitut.

Én még olyan pasiról nem hallottam, aki csak sötétben akar szexelni, mert nem tetszik neki a teste, és még azt is csak heti 1x.

Mindenestre, amíg a barátod vagy barátnőd nem talál vmi hobbit magának, vagy nem együtt jártok el szórakozni, a helyzet nem fog megváltozni...Vmiért nagyon nem érzi jól magát a bőrében, és ezt rajtad tölti ki...próbáld meg kitalálni, mi lehet az, ha tényleg szereted. De a szex dologgal akkor is gond van. Heti egy az nagyon kevés egy jó kapcsolatban, főleg, ha még csak két éve vagytok együtt.

2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
És a párod dolgozik,vagy a tv sorozatokból akar megélni?
2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg van ilyen pasi. Ahogy még az elején válaszoltam is (akkor még hittem, hogy kérdező pasi), nőként ugyanebben a szituban voltam és a pasi volt ilyen. Lehet, hogy az exemmel jársz? :D
2011. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon furcsa ez a felállás.Neked tényleg férfi a párod?

1.szex heti egyszer és csak sötétben

2.tv sorozatokat néz otthon és hisztizik

3.edényekkel csapkod téged

4.te sörözöl a haverokkal


Vagy leszbikus vagy,vagy totális nem csere van nálatok.Bármi is az igazság,nem illetek össze,ezt a vak is látja.

2011. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Miután kiderült,hogy ő pasi,sötétben akarja baja van a testével, férfi létére ugyan ez egy kifogás ez kamu,nem akar veled lenni az ágyban,lehet még a heti egy is sok neki,kín és azért kell sötét hogy ő ne lásson...
2011. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, h. Te vagy a pasi, Ő meg a nő! :) :) :)
2011. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nálatok nem gyengén fel vannak cserélve a szerepek. Amúgy teljesen úgy beszélsz, mint egy férfi... Sörözés a haverokkal, félredugni stb...
2011. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

16:31-essel egyetértek, kivéve azt, hogy a sülve-főve együttlét ártalmas lenne. Mi 30 éves házasok vagyunk, és nem szeretünk sehová egymás nélkül menni. Még volt olyan munkahelyünk is, ahová együtt jártunk és ez ott sem okozott gondot. Férjemnek anyósomék életében voltak csak külön útjai, ha hozzájuk ment, mert ott én nem szívesen látott vendég voltam.

Bár mindkét felet érdemes meghallgatni ilyen esetben véleménynyilvánítás előtt, de úgy tűnik, a párod nagyon unatkozhat otthon, jó lenne egy munkahelyet találnia, hogy emberek között legyen, és jobban lefoglalja magát. Persze valószínű, hogy természetétől fogva ilyen hisztis, és nagy változást ez sem hozna. Én mondjuk boldog lennék, ha úgy maradhatnék otthon, hogy a férjem egymaga meg tudja teremteni a gondtalan élethez szükséges feltételeket, és ha el is megy egy héten egyszer haverozni, nem a kajapénzt viszi el.

A mai párkapcsolatok, házasságok zűrös és rövid élete szerintem főleg a KÖLCSÖNÖS TOLERANCIA hiányában alakul ki. Ha ez hiányzik és képtelenek megtanulni, akkor abból nagyon nehéz tartós kapcsolatot kialakítani. A másik fél régóta berögződött hibáit vagy észrevesszük és elfogadjuk a kapcsolat kialakulása elején, vagy pedig ha úgy érezzük, nem tudjuk tolerálni, jobb ha nem is folytatjuk, mert nagyon kevés esély van rá, hogy a nagyobb hibák csak a mi kedvünkért megváltoznak.

2011. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Ajjajj!! Most látom csak én is, hogy a kérdező nő! Akkor itt már tényleg több gond is van.
2011. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nehezen lehet megérteni,most lány vagy vagy fiú?Írtad hogy lány,de férfi nő kapcsolatban,vagy férfi férfi kapcsolatban?
2011. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!