Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő már a párom. Nem...

Idegesítő már a párom. Nem tudom mit tegyek vele. Mit?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Eleinte minden szokásosan jól ment, de aztán egyre jobban próbál korlátozni és visszafogni engem. Mint minden normális embernek nekem is vannak más igényeim és ő nagyon nem tűr el semmit. Saját házam van, saját autóm, normálisan próbálom előteremteni a pénzt.


A probléma azzal van, hogy lassan már minden baj neki. Én például szeretek hetente elmenni néha sörözni, ökörködni a haverokkal (ami nem félredugást jelent), de már akkor is hiszti van hogy miért nem maradok otthon vele a hét minden napján és miért nem nézem a TV sorozatokat (ami engem nem köt le) stb. Természetesen az én igényeim annyira nem fontosak...szex csak 1-szer van a héten, amitől én kiakadok pl.


Természetesen nem keresem máshol ezeket a dolgokat, de nagyon idegesít hogy én már nem nézhetek senkire se, nem mehetek el otthonról lelkiismeret furdalás nélkül, mert akkor már tudom, hogy amikor hazamegyek baj van.


Én dolgozok, kiteszem a lelkem érte ő meg csak TV-zik és hisztizik. Mit tegyek szerintetek hogy normálisabb legyen a kapcsolat?


Mi a véleményetek róla? Milyen társ?


2011. jan. 17. 16:20
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

A szexes dolgokat már mondtam neki, hogy legyen több. Természetesen biztatni is próbáltam meg dicsérni. Természetesen ha ez szóba kerül akkor csak sötétben lehet, mert nem láthatom annyira jól őt, mert baja van a testével. Én mondtam neki hogy szeretem ha van mit fogni és én nagyon szexinek találom. De no comment...nulla hatás...


SZERINTETEK? WHAT?

2011. jan. 17. 16:39
 12/40 anonim ***** válasza:
41%
Ha párkapcsolatban élsz, egy bizonyos kor felett ne akarj szingli életet élni! Érthető, ha ez a párodat zavarja. Ha társaságra vágysz, együtt menjetek. Pláne, ha ő nem igényli a csajos bulikat. A haverokkal sörözésekre tényleg magaddal vihetnéd néha, hogy lássa, mi folyik ott. De ha nem is csajozol, azért a kanbulikon azért mindenki tudja, mi szokott lenni a téma...
2011. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
58%
23 L nél a pont.Sajnos sok nő csak azért van a pasijával,hogy legyen egy pasija...a másik réteg meg megfojtja a párját,és még önző is.És ne is beszüljünk a sok kisebbségi komplexusos,önbizalomhiányos,és más problémákkal kűzdő nőkről akik ezeket a frusztrációikat a társukon vezetik le ,edénycsapkodás stb formájában...
2011. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
61%

Egészséges libidójú nőnek nem elég a heti egy, max. ha nem szerelmes a párjába, csak már megszokásból van együtt vele. Szerintem a heti 2-3 a minimum kellene, hogy legyen.

Valami gubanc lesz itt a lány érzéseivel. Hisztis, kevés (1-gyel több, mint 0) szex, vádaskodik.

Visszavonom az előző tanácsom (én voltam, aki nőként járt a te cipődben), ne beszélj vele, hagyd a fenébe, nevezd meg te is az időpontot, hogy mikorra hagyja el a lakást. Utána élvezd az életet és bízz benne, hogy legközelebb nem ilyen nőt fogsz ki.

2011. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Bajos is lenne, ha én csajoznék. Én lány vagyok. :D
2011. jan. 17. 16:45
 16/40 anonim ***** válasza:

Csak sötétben lehet, mert nem láthatom annyira jól őt, mert baja van a testével.

Kisebbségi komplexus,önbizalomhiányos tesképzavaros a barátnőd valószinű.

Lehet fél,hogy találsz szebbet-jobbat,ezért viselkedik így,de ezzel,meg pont elfog űzni,és eléri azt amitől retteg...

2011. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
14%
Ja hogy te vagy a lány akkor meg sajna,más a szitu és lehet van naki más.te meg csak megszokásból vagy még vele...
2011. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Piff..Az első két mondatból még azt hittem lány vagy,utána a többi részből meg,hogy fiú..meg a kommentekből is.Egy pasi csak heti 1* akar szeretkezni és azt is csak sötétben mert baja van a testével?!Az igen..:D


Ülj le vele beszélni..

2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

16:34

azért a férfiakat sem védeném. Annyi segg.ej van mint annak a rendje. Természetesen hisztis nőkből is jutott ki, de hisztis, agresszív hül.e állat férfiból is...

A nők sincsenek többen!



A kérdésre válaszolva pedig:

Ülj le és beszél a pároddal! őszintén mondd el mi bajod, ő is hadd mondja el mi bántja, aztán hátha találtok valami KÖZÖS megoldást. Én egyetértek azzal, hogy néha kellenek a baráti sörözések, nálunk ez pont fordítva volt a páromat nekem kell küldenem lány létemre, hogy mnejen már sörözzön kicsit a haverokkal.

Mondjuk legtöbbször én is ott vagyok ilyenkor, mert engem is hívnak olyan a baráti körünk...természetesen néha én lelépek hamarabb, hogy a férfiak is jól érezzék magukat együtt nélkülem.

Ha a párod azt mondja SEMMI az biza valami és addig kérdezd míg el nem mondja!

A beszélgetést pedig ne azzal kezd, hogy márpedig neked igazad van, mert abból nem sül ki semmi jó!

2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ja! Ez eddig nem derült ki. Akkor hasonló a cipőt taposol, mint amit én elhajítottam. Hajrá! Menekülj! Keress jobb PASIT!
2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!