Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gondterhelt vagyok! Ti...

Nagyon gondterhelt vagyok! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg albérletben lakunk,de a párom abba a faluba,ahol ő lakott talált egy ingatlant,amit mindenképp meg akar venni,de én már rég mondtam neki,oda én nem akarok menni lakni.Anyósék is ott laknak,1 utcával lejjebb,mint ahol van a ház,s a kapcsolatom anyósékkal nem valami fényes,sőt....Nekem most februárban jár le a gyedem és amit majd kapok gyest,abból elég nehéz lenne kifizetni az albérletet+megélni.(ő nem fizet bele,de minden mást finansziroz)Ha nem megyünk vele a 2 gyerek és én,akkor vissza kell mennem dolgozni gyes mellett-a kislányom most lesz 2 éves feb. 14.-én-és akkor külön is laknánk apától,ami nem lenne jó.Nem tudom lebeszélni sajna erről az ingatlanról,most áldozzam fel magamat és olyan helyre menjek lakni,ahova nem szeretnék?
2011. jan. 17. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek közös döntésnek kellene lennie, de én sem költöznék faluba semmi pénzért. Nem az, hogy bajom van vele, de ott se munkahely, egy nagyobb bevásárláshoz át kell menni a közeli városba. Szóval én nem mennék.
2011. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se mennék. Szerintem nem kéne anyós nyakára költözni.
2011. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, közös döntést kell hoznotok, de én sem mennék a faluba, és nemcsak anyós miatt nem.
2011. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne áldozd fel magad, annak úgysem lenne jó vége. Tényleg otthagyna, és egyedül költözne, ha te nem mész bele? Fontosabb neki egy ház, mint a családja?
2011. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt jó alaposan át kell beszélnetek. Ahogy már elöttem is írták, ne menj bele egy ilyen költözésbe akartod ellenére. Egy ilyen horderejű dologban kettőtöknek kell döntenie.

Nekünk is hasonló problémánk van barátommal. Én nagy városba költöznék, ők kicsiben akar maradni...Nekem ott nem jött be, így most külön lakunk...nem tetszik neki, úgyhogy nemsokára jön utánam:-)Persze nálunk még nincs gyerek, 1xűbb döntés volt "otthagyni".

2011. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még várom a továbbiakat!Egyszer már letett a párom arról a házról,mert vizes kivül az oldala,meg belül is egy helyen és sokba kerülne megcsináltatni,de most megint napirenden van a dolog,mert a tulaj lejjebb vitte a vételárat és igy újra felkeltette a párom érdeklődését. :( Ő nagyon oda akar költözni,én még mindig nem... :(
2011. febr. 4. 16:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!