Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mindig azt mondja, hogy...

Anya mindig azt mondja, hogy bánja, hogy nem lett tesóm, meg ilyenek. Ezt miért mondja? Nem vagyok elég neki?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen szemre hányva mondja, hogy ő akart tesót nekem, meg hogy mindig egy fiút akart, nem lányt. Ezt úgy mondja, mintha az én hibám lett volna, hogy nem lett..nekem kicsit rosszul esik.

16/L


2011. jan. 15. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szeret, mert mint írod, nem mérgében mondja mindezeket:), hanem pont akkor, amikor "béke van". Inkább sajnálkozik, valószínűleg több gyerekre vágyott eredetileg...
2011. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16 évesen olyanba is belehallod a szemrehányó hangsúlyt, amiben nincs benne. Ne legyél ennyire túlérzékeny.
2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Attól, mert ennyi idős vagyok, még van önálló véleményem, gondolataim és érzéseim. Ez nem túlérzékenység, de nem kell mindenkinek érzéketlen, rideg embernek lennie.
2011. jan. 15. 18:41
 14/17 anonim ***** válasza:

NEgem is fiúnakakartak volna. Úgy is neveltek, úgy is öltöztettek egész életemben. ezzel elérték, hogy személyiségzavaraim legyen meg megfelelési kényszerem.

ALig kaptam normális lányka ruhákat, többnyire a praktikus s ronda lebegett a szem elött, így ha farmer, ing, kabát az nemnői hanem fiú hamár választanak. Apám mai napig piszkál, hogy milyen jó farmerek vannak itt meg itt, aztán nemérti miért jó az egy 50 éves pasira (rá) meg miért nem jó ugyanaz a rondaság egy 20 éves lányra (rám) aki talán bulizna vagy pasit találna magának.

2011. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy a te anyukád ezt miért mondja,de én azért akartam annak idején még egy gyereket(7 év van a két lány között),mert arra gondoltam,hogy ha már mi nem leszünk(ez az élet rendje),akkor is tudja kivel megosztani a gondjait és az örömeit.Nekem mindegy volt,hogy a második baba lány vagy fiú lesz,a férjem viszont fiút szeretett volna,de amikor meglátta a kislányát azonnal beleszeretett.
2011. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy miert erez igy az anyja...szerintem nem arrol szol a kerdes, hogy miert erez igy, hanem azert, hogy miert a lanyanak mondogatja ezt, miert neki martirkodik meg panaszkodik, mintha a lanya lenne a hibas. Ez a szulo nem veszi eszre, hogy mekkora fajdalmat okoz a sajat gyerekenek ezzel, hisz mintha semmibe venne es kozben o maga nem tesz azert, hogy az elete jobb legyen.
2011. jan. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg, hogy nem tudta feldolgozni a mamad azt, hogy elvalt a papadtol, hiszen azota is egyedul van.

Tudod talan most elgondolkozik azon, hogy lehet, hogy Te amikor mar befejezed a tanulmanyaidat, s onallo eletet fogsz elni, akkor talan fel, hogy egyedul fog maradni stb.

Az egyedullet nem szul egeszseges gondolatokat sajnos!

Szerintem Te eleg okos vagy, s probald meg azt, hogy nem veszed tulsagosan a szivedre. Igazad van abban, amit erzel, de valoban a mamaddal probalj meg errol elbeszelgetni, esetleg irjal Neki egy levelet, amiben megfogalmazod Neki azt oszinten, hogy milyen erzeseket valt ki Beloled az O megjegyzese, s talan ezutan fog valtoztatni ezen.

De hidd el, hogy szeret O a maga modjan!

2011. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!