Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mindig azt mondja, hogy...

Anya mindig azt mondja, hogy bánja, hogy nem lett tesóm, meg ilyenek. Ezt miért mondja? Nem vagyok elég neki?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen szemre hányva mondja, hogy ő akart tesót nekem, meg hogy mindig egy fiút akart, nem lányt. Ezt úgy mondja, mintha az én hibám lett volna, hogy nem lett..nekem kicsit rosszul esik.

16/L


2011. jan. 15. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Mert a mamad halatlan! Kerdezd meg Tole, hogy akkor miert nem a fiut szulte meg, vagy nem akarta elegge, vagy nem volt valasztasi lehetosege talan?

Miert mi a problemaja a lanyokkal pl.?

2011. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert elváltak apámmal, és nem volt utána senkije.
2011. jan. 15. 16:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 2-dik gyermekemmel voltam terhes imádkoztam, hogy az is fiú legyen. Amikor elmondta a doki, hogy lány lesz teljesen kidorultam. Tudom nem kellet volna de akkor abban a percben ez tört ki belőlem. Most a kis hercegnőm 4éves és nem cserélném semmire és senkire de ha ránézek mindíg eszembe jut a dolog. Ezt csak azért írtam le neked mert szerintem anyukád igen is szeret téged csak egy kicsit büntudata van mert elsőnek fiút szeretett volna aztán egy kislányt és főként, hogy nem is lett tesód.
2011. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, de erről én nem tehetek..csak rosszul esik, hogy mindig felhozza, ez olyan, mintha engem kb semmire se tartana és inkább szülne még gyereket, akit tudna szeretni.
2011. jan. 15. 16:48
 5/17 anonim ***** válasza:

O akart tesot neked, tehat akart masodik gyereket is, elvaltak szuleid, nem volt senkije, igy akarja veled tudatni, hogy banja hogy nem volt senkije, meg azt is hogy rad szentelte eletet. Ezt nem akkor mondja, mikor ellenkezel vele? A fiura, talan azert mondja, gondolja, konnyebb lenne a nevelese, vagy csak azert mert, mindig azt akarunk ami nincs.

Szeret Teged, ez inkabb egy pszihologiai banta neked, biztos akkor mikor nem ertetek egyet.

persze hogy nem tehetsz hogy milyen elete volt, na meg arrol sem, hogy lany lettel. O sem ugy gondolja, csak mondja, mert a szavak nagyon tudnak bantani.

2011. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En szulokent azt gondolom, hogy ennel rosszabbul felfogni sem tudna anyukad. Te semmirol sem tehetsz. Ha nem volt senkije es most sincs, annyira szeretne, akkor az sem a te hibad, hanem az ove. Nem tudom, hogy hany eves, de ha meg 40 alatt van, van eselye szulni, ha annyira lehet. A nemet nem tudjuk megvalasztani. Teged okolni mindenkepp nagy butasagra vall. Kell egy bunbak, mivel magat nem akarja okolni. En a helyedben biztos, hogy haragudnek. Ha annyira akar gyereket, orokbefogadni is lehet es akkor a nemet is meg tudja valasztani. A szaja jar csak, ha nem tesz semmit ezugyben.
2011. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
1 árvát fogadjon örökbe vagy esen teherbe szüljön. ha van pénzetek akkor lombik bébit
2011. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktunk veszekedni, főleg mostanában, de ezeket akkor mondja, mikor tök nyugodt a légkör. Ezért is idegesít..nem tudom, minek kell ezt velem tudatni folyton, nem az én dolgom, hogy mit csinál, én se tudatom vele, hogy éppen milyen srácot szeretnék.
2011. jan. 15. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:

anyum nekem is szokta mondani, hogy milyen jó lenne ha lenne egy fiú bátyám. nem tudom.. én meg vagyok nélküle is. :D


14/L

2011. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na, figyelj! Az én lányom is egyedüli gyerek, és amikor arra gondolok, hogy miért is nincs testvére, akkor az bánt:

-nincs akivel kicsi korában játszhatott volna, aki bátorította volna új helyzetekben,

-akire bármikor támaszkodhatna, számíthatna, akivel véd és dacszövetséget alkothatna:), hiszen én nem lehetek mindig vele (a fiúk meg különösen szoktak a lány tesójukra vigyázni),

-meg egy picit talán siratja a saját életét is, hiszen ha nem szült neked testvért, akkor az egyúttal azt jelenti, hogy nem állt mellette egy társ, egy felnőtt, akivel boldog lehetett volna mint nő, mint feleség.

-

2011. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!