Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Párom kitalálta, hogy menjünk el a haverjához. Viszont én nem szeretek másnál órákat ott lenni, nem értem miért nem elég 1-2 óra, nem nagy haverok, csak néha-néha találkoznak. Kitalálta, hogy aludjunk ott, de én nem is ismerem szinte őket, nálunk meg sose volt szokás ott aludni másoknál, kényelmetlenül érzem magam. Erre most kitalálta, hogy nem megyünk délután, hanem engem otthon hagy, ő meg ott alszik a haverjánál. Én meg üljek otthon egyedül. 1 éve együtt lakunk már. Engem is hívtak sokszor a barátnőim, hogy aludjak ott, menjünk bulizni...de én úgy vagyok vele, hogy ha már együtt is lakunk, akkor nem megyek el össze-vissza, nekem nincs is szükségem ilyenekre. Mert őt szeretem, és ha megyek valahová, akkor vele megyek, mert komoly annyira a kapcsolatunk, hogy ne egyedül menjek. A saját szüleimnél nem aludtam azóta, mióta együtt lakunk. Pedig csak 10 percre laknak tőlünk. Annyit rosszallt máskor, hogy fősuli után bementem az egyik bevásárlóközpontba a barátnőimmel megnézni valamit. Mert hogy otthon biztos nincs elmosogatva...minek csavargok. Nagy csavargás fél óra kitérő...na mindegy, nem ez a lényeg.

Most én fújom ezt fel ennyire? Ti elmennétek, hogy ha a barátnőtöknek ez rosszul esne?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jan. 15. 10:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10:58-as vagyok. Bocsi de amikor még írtam a véleményem nem láttam hogy közben még leírtál több dolgot. Mostmár nekem is más a véleményem mert persze ha te nem mehetsz meg nemtud megüli akkor ő miért is ? mert ő a férfi vagy mi ?beszéljétek meg és lehet kicsit megváltozik majd a véleménye.
2011. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tegnap óta ezt fújja. Így is aludtunk el. Ma reggel folytatódott, de már olyan szinte jutottunk, hogy hiába mondtam, hogy nem, ő akkor is hogy "oké, akkor megyek, ezt megbeszéltük". Szóval nem érdekli mit mondok, ő menni fog. És igazából ez esik rosszul, hogy hiába mondom el a véleményem, meg hiába esik rosszul úgyse hatja meg. De ő ilyen személyiségű, nagyon makacs és nem enged a saját álláspontjából. Csak az a baj, hogy én is makacs vagyok, és amikor nem jutunk álláspontra, akkor jön a veszekedés. :( De aztán persze mindig én engedek mert már elegem lesz...
2011. jan. 15. 11:07
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

Próbálj meg egy kicsit függetlenedni tőle. Egyrészt nincs abban semmi baj, ha elmegy a haverjaival. Még akkor sem, ha ott alszik.

Másrészről persze azzal sincs baj, ha te barátnőzöl.

Kár, hogy így belementetek az összeköltözésbe, hogy ő tart el. Az anyagi függetlenség is iszonyatosan fontos. Anno én is beleestem ebbe a hibába, csúnya szakítás lett a vége.

Esetleg csináld meg, hogy egy héten néhány éjszakát a szüleidnél alszol. Ha látni akar, menjen át.

2011. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
értem..hát figyelj nem könnyű eset és ahogy leírtad leszarja hogy mit mondasz...szerintem kicsit játsz ő stílusával. Gondolok itt arra hogy ha ő nem enged valamit az téged hagyon hidegen és hozd föl ezt az esetet. vagy ha másnap megjött az ottalvásból akkor legyél mogorva, csendes és hideg. talán majd megérti hogy megbántott.
2011. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
és azzal hogy megbántott ne mis arra gondoltam hogy ott aludt hanem hogy leszarta a véleményed
2011. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Igazából az összeköltözést ő szerette volna már nagyon, és aztán úgy adódott, hogy kénytelen voltam otthonról eljönni (nem balhé volt a szüleimmel, más oka volt). Így "kapóra jött" a költözés, nem akartam már visszaköltözni, és párom is ragaszkodott, hogy maradjak. De már maximum csak fél év, és dolgozok, ha minden jól megy...egyébként már most nem érdekel. Jön ide, puszilgat, ölelget, tudja, hogy megbántott. Akkor szokta ezt csinálni. De nem érdekel.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Most kicsit lelépek innen, de ha szeretne még írni bárki, szívesen várom a véleményét!

2011. jan. 15. 11:17
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyikőtök sem normális. Zsák a foltját!

-Nem engeditek el egymást sehova. ,de eközben Ti mennétek. csak a másik ne menjen.

-jesszus, mi van ha összefut néhány ismerősével?

-a mosogatós dolog sem tetszik, de te mentél bele olyan kapcsolatba, hogy ő tart el. amikor a szüleid ott vannak 15percre.

-nem kell mindenhova együtt járkálni, egymás seg..gében. Akkor talán nem unnátok meg egymást egy év együttlakás után.

2011. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
hahaha azt mondja addg nem mehetsz sehova,amig ne mosogattal el,es te ugrasz es elmosgatsz ...LOL... gratulalok, szerintem megerdemled ezt akapcsolatot, ha igy alarendeled magad valakinek... remelem egyszer majd felebredsz :-o
2011. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Öt év múlva két babával nagyon sokat fogsz sírni.
2011. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
11:32 ki mondta, hogy ugrálok? :) Amúgy is meg van osztva a házimunka. És ha már nem dolgozok és az ő pénzéből eszek, meg ő fizeti rám a rezsit, addig szerintem elvárható, hogy ne neki kelljen mindent csinálni otthon, ha már én többet vagyok ott, és nem dolgozok a megélhetésünkért. Nem mindent kell neki fizetni, mert kapok havonta kb. 30ezret a sulitól. Amikor nyaralni mentünk, akkor is a saját részemet kifizettem neki, meg azért jó párszor van, hogy én fizetek bevásárláskor. Szóval nem úgy kell elképzelni, hogy én döglök egész nap, ő meg fizet mindent...a saját dolgaimat magamnak veszem, vagy ha veszek valamit, akkor a szüleim kifizetik (pl. ruha, bérlet stb.)
2011. jan. 15. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!