Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Párom kitalálta, hogy menjünk el a haverjához. Viszont én nem szeretek másnál órákat ott lenni, nem értem miért nem elég 1-2 óra, nem nagy haverok, csak néha-néha találkoznak. Kitalálta, hogy aludjunk ott, de én nem is ismerem szinte őket, nálunk meg sose volt szokás ott aludni másoknál, kényelmetlenül érzem magam. Erre most kitalálta, hogy nem megyünk délután, hanem engem otthon hagy, ő meg ott alszik a haverjánál. Én meg üljek otthon egyedül. 1 éve együtt lakunk már. Engem is hívtak sokszor a barátnőim, hogy aludjak ott, menjünk bulizni...de én úgy vagyok vele, hogy ha már együtt is lakunk, akkor nem megyek el össze-vissza, nekem nincs is szükségem ilyenekre. Mert őt szeretem, és ha megyek valahová, akkor vele megyek, mert komoly annyira a kapcsolatunk, hogy ne egyedül menjek. A saját szüleimnél nem aludtam azóta, mióta együtt lakunk. Pedig csak 10 percre laknak tőlünk. Annyit rosszallt máskor, hogy fősuli után bementem az egyik bevásárlóközpontba a barátnőimmel megnézni valamit. Mert hogy otthon biztos nincs elmosogatva...minek csavargok. Nagy csavargás fél óra kitérő...na mindegy, nem ez a lényeg.

Most én fújom ezt fel ennyire? Ti elmennétek, hogy ha a barátnőtöknek ez rosszul esne?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jan. 15. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hasonló kapcsoatban éltem ! vess neki véget ! komolyan mondom. :S
2011. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
jaj he
2011. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól még,hogy komoly a kapcsolatotok és neked nincs szükséged arra hogy egyedül lehess a barátnőiddel huzamosabb ideig,neki még lehet.És ez lenne az egészséges,hogy mindkettőtöknek van egy kis szabadsága.Ha nagyon akar,hadd menjen el a haverokhoz.Bár akkor téged is engedjen el nyugodt szívvel arra a fél órás nézelődésre.


Falra mászok az ilyen dumátol,hogy merre jártál?Elmosogattál már egyáltalán?Amíg nem,ki se teheted a lábad..brrr..

2011. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szakítani semmiképpen nem fogok, mert szeretjük egymást. Csak ezt nem értem, hogy miért ennyire fontos ott aludni a haverjánál, miért nem jó ha ott vagyunk délután. Azt mondta erre, hogy azért, mert én nyavalyognék, hogy menjünk már...
2011. jan. 15. 10:50
 5/30 A kérdező kommentje:
Én azt bírom, hogy "amíg itt laksz, addig én mondom meg mit csinálj", persze érthető, hogy elvárja, hogy rend és tisztaság legyen, amikor én semmit nem adok a közös kasszába, mert egyelőre tanulok. Ha minden jól megy ősztől már dolgozni fogok. De akkor se szeretem, ha rabszolgának tekintenek. Meg amikor azt mondja, hogy minek megyek a szüleimhez, minek ülök ott. Ő náluk nem képes 15 percet ott lenni, rúgdossa a bokám, meg tátogja, hogy menjünk már. De én tűrjek el mindent? És ezt nem érti. :(
2011. jan. 15. 10:53
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
"Szakítani semmiképpen nem fogok, mert szeretjük egymást."- helyett: szakítani semmiképpen nem fogok, mert szeretem.
2011. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Persze, én nem akarom láncon tartani őt, de azért ez kicsit durva, hogy soha sehová nem megyünk, se mozi, se semmi, mert neki nincs kedve. Mindig a kedvében akarok járni, megkérdezem mit főzzek, de ő csak a vállát vonja, amikor meg csinálok valamit, az sose jó, mert ő nem szereti a rizst, nem szereti a tésztát, nem szereti a halat, nem szereti ezt, nem szereti azt. És ő egyébként is többet csinál azt amit épp ő akar, mert olyan a munkája, hogy egész nap pesten rohangál. És mint utólag ki szokott derülni, sokszor fut össze ismerőseivel. De mindegy, menjen csak leszarom. Már megbeszéltem barátnőmmel, hogy itt alszik nálam.
2011. jan. 15. 10:57
 8/30 anonim ***** válasza:
Én a mai eszemmel elmennék,mert én is így jártam.Nem mentem el,ő elment egyedül,azóta is mindig egyedül megy mindenhova(engem nem hív már sehova)Pedig most már szívesen elmennék pár helyre vele(jó mondjuk nem "ott alvós buliba")
2011. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

már nemazért de a barátod is szeretne kicsit a haverjaival lenni...túl ragaszkodó vagy olyan,matrica márbocs.Kicsit legyél lazább és te is találkozz a barátnőiddel és hagyd hogy a barátod is egy kicsit a haverjaival legyen mert ha ennyire nem hagyod őt nekem ez nagyon úgy néz ki,hogy nem vezet majd jóra.

( én ahogy leírtad így látom de egyáltalán nem biztos hogy így is van , ez csak az én véleményem )

2011. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem alszok idegen pasi ágyában. Akkor se ha ott van a párom. Nem tudnék aludni. Még pisilni se tudnék, idegen helyen egyszerűen nem megy. És őt ez nem érdekli. Úgy van vele, hogy ha nem megyek, akkor nem megyek. Azt mondta, bármikor felhívhatom és majd meglátom, hogy nem mentek bulizni meg sehová, csak otthon beszélgetnek...hát kíváncsi leszek én arra.
2011. jan. 15. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!