Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire...

Miért változott meg ennyire osztálytársam?

Figyelt kérdés
Elsőbe mikor kezdtünk (2008) egy nagyon rendes, jól nevelt, okos tini volt, aki minden dolgozatra tanult. Most harmadikra (2010/2011) egy bunkó, nagyképű némber lett belőle - finoman fogalmazva. Szemébe vigyorog az embernek, háta mögött meg kibeszéli - azt hiszi nem tudjuk miket mond. Körülbelül ilyen a hozzáállása: "Alexandra is folyton csak vigyorogni tud." Fogalmam sincs miért mondta rá, mikor szőkésbarna hajú barátném nagyon kedves. Aztán fekete hajú barátnőmnek ezt mondta a szemébe: "remélem nem buksz meg, mert ha igen akkor megyek én is, nélküled nem ér semmit ez az osztály." Háta mögött, ezt én hallottam az ő szájából, nem pontosan van idézve, de ez a lényeg:"annyira gyerekesek a haverjával; nem akarom hallgatni a nyavalygásukat." A közösségből kimarad, múltkor mikor videót készítettünk nem jött suliba, azt hazudta, hogy beteg mikor mindenki tudta, hogy nem igaz, aztán sajnálta, hogy nincs benne a filmbe. Lehet, hogy ez most rosszindulatúnak tűnik, de nem az (nem vagyok senki irányába gonosz, szeretek embereket megismerni, ahány annyiféle stílus), de rólam is mond mindig olyanokat, néha már idegesítő, hogyha leáll valakivel sutyorogni, és ő nem akarja hallani, mégis végighallgatja, miközben tudod hogy éppen rólad beszélnek. Múltkor azt mondta rám nagyképű vagyok, de barátnőim megnyugtattak, hogy egyáltalán nem vagyok az, sőt soha nem is voltam - ezt tudtam magamról. Annyira, á más lett és nem tudom miért. Igaz, kitett engem face-re is, de ő már nem ugyanaz a lány, akit megismertem.
2011. jan. 14. 15:53
 1/2 Sir Peti válasza:
Rossz társaságba keveredett nem? Az emberek változnak, és ezt el kell fogadnod. Különben sem az a talpraesett ember, aki mindig tanul és mindig aranyos, hanem az aki hajlandó másokon átgázolva elérni a célját. Ilyen világban élünk, és éltünk mindigis.
2011. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj ezen. Biztos "nagy lány" lett...legalább is annak érzi magát. Mindenhol vannak ilyen emberek. Valószínű Ő nem lenne túl népszerű, ha nem lenne ilyen sz*rszájú és mindenkivel kötekedő. Nézd meg, hogy 6-8 év múlva hol lesz, utána nyugodtan alázhatod, az ilyen nem túl sokra viszi...
2011. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!