Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mehetek sehova 17 éves...

Nem mehetek sehova 17 éves létemre?

Figyelt kérdés
a szüleim nem engednek sehova pedig 17/L multam. aztmondják h a jegyeim miatt.. félévkor bukok is.. de ezt akkor se bírom. mit lehetne csinálnom? a barátaim mindig hívnmak mindenhova de mindig visszamondom mert nem engednek. és kezdenek emiatt berágni rám. =/
2011. jan. 13. 20:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
vagy megszokod vagy megszöksz! ha nem bírod tovább szökj el a barátaiddal:O
2011. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

MINDÍÍG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT???????

szökj meg

2011. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Én négyes-ötös tanuló voltam, de csak napközben találkozhattam a barátaimmal, esetleg nagy ritkán kiharcoltam, hogy ott aludhassak a legjobb barátnőmnél. Bulikba sose engedtek (így utólag már nem is bánom). Ha te még csak nem is tanulsz jól, miért várod el, hogy elengedjenek bárhová is?
2011. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 BlackSword ***** válasza:
18%

Hová szeretnél menni... Én elengedlek...

Ez pedig egy akkora f@szság, hogy a jegyektől függően engednek el... Tényleg bocsi kérdező... Nálunk ez sosem volt divat... Elvégre nem lesz mindenkiből professzor... Én simán elengednélek...

De azért azt a buktát javítsd ki...

2011. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Én is tiszta ötös tanuló voltam, mégis, míg gimis voltam, hétköznap sehova sem mehettem, hétvégente meg ha 2 egymás utáni héten volt buli (ez csak végzősként volt megengedett), akkor már magyaráztak. Most egyetemre járok, így már nem engedek beleszólást. :D De a szüleid helyében én se engedném el a gyerekem, ha bukdácsolna. Tanulj, utána reklamálj.

19/L

2011. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

20:14


Kapsz jobb jegyeket, és mégsem javítod ki a bukást?

Vagy mi? Ezt nem értem.


Azért mert kapsz 1 db 3-ast még nem lesz semmivel sem másabb, lehet, hogy csak szerencséd volt.

De ha már semmiből sem buksz, akkor azért megengedhetnék.

2011. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
A szüleid fizetik a suli de te megbuksz,és még ere adjanak pénzt hogy te bulizhass???Én sem engednélek el örülj hogy még etetnek az ilyen viselkedésed mellett.
2011. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is most "bekeményítettek" a szüleim, mert 4 db 2-esem lesz.

Szerintem baromira nem fogja fel, hogy ez már nem az általános suli..

2011. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Én egy rettenetesen meg nem értett gyerek párti ember vagyok. Viszont jelen esetben, mivel nem az "Ez az én házam, amíg az én kenyeremet eszed, itt az történik, amit én akarok!" típusú szülő-gyerek viszonyról írsz - TANULJ!!! Ha javulnak a jegyeid, a szüleid is engedni fognak! Én úgy látom, tényleg Neked akarnak jót! Hidd el, ma egy érettségi csak arra elég, hogy lehúzd a wc-n! Kapsz munkát - éhbérért! Ezt ők is tudják, ezért akarják, hogy tanulj. Közhely és elcsépelt, de ha az érettségid rosszul sikerül, hová mész továbbtanulni?
2011. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Itt csak akkor lenne értelme hogy othontartanak a szüleid helyette azt mondanák hogy tanulj de ha ugy maradsz otthon hogy csak ugy akkor semmi értelme ez csak tőled és a szüleidtől függ.

különben megértelek.

2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!