Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mehetek sehova 17 éves...

Nem mehetek sehova 17 éves létemre?

Figyelt kérdés
a szüleim nem engednek sehova pedig 17/L multam. aztmondják h a jegyeim miatt.. félévkor bukok is.. de ezt akkor se bírom. mit lehetne csinálnom? a barátaim mindig hívnmak mindenhova de mindig visszamondom mert nem engednek. és kezdenek emiatt berágni rám. =/
2011. jan. 13. 20:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
Megértelek.. :(((((
2011. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Talán tanulj..?
2011. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj.
2011. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha azért nem engednek, mert rosszul tanulsz, akkor igazuk van. Ha jó tanuló lennél, és úgy nem engednének, azt mondanám, hogy nincs igazuk, de így... Tanulj jobban, és akkor majd engednek. Javítsd ki a jegyeidet, akkor biztos nem mondják, hogy nem mehetsz sehova.
2011. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
TANULJÁL RENDESEN!!! ha csak azért nem engednek mert rossz tanuló vagy akkor csak tanulnod kell jobban és utána el kell hogy engedjenek.vagy beszélj velük.
2011. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

a legegyszerűbb a KOMPROMISSZUM

te tanulj jobban és beszéljétek meg h milyen gyakran engednek el

de addig ne várj semmit amíg te nem változtatsz

2011. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Hát akinek ien gondja van az tegyen az ellen h ne kerüljön az útjába semmi.

Gondolok itt arra h neked a suli a visszatartó erő. Ez ellen tegyél.


Többet nem tudok mert nekem sose szabtak meg semmit a magam ura voltam/vagyok.

18/F

2011. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

őőő hát megértelek téged is meg anyudékat is.De reggeltől estig gondolom nem kell tanulnod.

Beszéld meg velük, mondjuk Péntek vagy Szombat délután elmehess egy pár órára. Vasárnap is tudsz tanulni, meg ott a Szombat délelőtt

2011. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
tanulni kéne
2011. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
igen, csak az a baj hogy hiába vannak jobb jegyeim akkorse :/. mindig azt mondják majd ha kijavítod stb... és ugyse engednek. csinálhatok bármit
2011. jan. 13. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!