Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat teszek, ha meg szeretn...

Rosszat teszek, ha meg szeretném védeni?

Figyelt kérdés

Elsősorban anyukáktól kérdezném:

Anyósom kezdetektől gyűlöl, amit ki is mutat, a fia előtt is, nem csak rejtve. Már jó ideje nem láttuk, mert fiától is elfordult, miután az engem választott. Mikor még beszéltünk, említette az unokát, azt várta volna, és emlegette, ha majd lesz, úgy fogja kezelni, hogy majd idegeskedhetünk mi is eleget. Férjemmel úgy döntöttünk, hogy nem szeretnénk ennek kitenni a születendő gyerekünket, mert neki lesz másik, tényleg tiszta szívvel szerető nagymamája, aki szintén várja, de velünk is törődő és figyelmes. Anyósom már évek óta felénk sem néz, pedig voltunk a béka segge alatt, nem érdekelte. Most, hogy jönne az unoka, hirtelen feltűnt, és érdeklődne, elfeledve, hogy akkor nem is léteztünk számára, mikor szükség lett volna rá.

Ti mit tennétek, engednétek, -vagy köszönöm, nem, ha eddig nem érdekeltük?


2011. jan. 12. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
nem,nem engedném, eddig nem volt ne legyen most sem
2011. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én sem engedném. Inkább kárörvendenék magamban.
2011. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem engedném a gyerek közelébe, de nagyon fontos, hogy mindezt nem gyűlöletből és nem bosszúból, hanem racionális ön- illetve családvédelemből tenném.
2011. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
szívem szerint elhajtanám a búsba, de az eszem azt mondja "jobb a békesség". ha odaengeded hozzá nagyon figyeld nem próbálja-e meg ellenetek nevelni. ha igen akkor az volt az utolsó dobása.
2011. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
én adnék neki még egy esélyt... persze, a valós helyzetet ti látjátok át
2011. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon engedném a közelébe, de ha már nem tartottátok a kapcsolatot, honnan tudja, hogy gyereket vártok? (Oké, sejtem – email/ telefon..) Az lett volna az igazi, ha meg sem tudja.. Nem kegyetlenségből mondom, és amúgy is – amit nem tud, az nem fáj...

"emlegette, ha majd lesz, úgy fogja kezelni, hogy majd idegeskedhetünk mi is eleget" – Ezt vajon hogy érthette? Szarul hangzik, de nem értem, mit takarhat.

2011. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos kicsi a város :D

Olyanokat mondott, hogy majd mond neki egyet-s- mást, hogy mi milyen rosszak voltunk, (csak tudnám, miben, mikor nálunk a cigi, pia, drog, bulizás mindig is került dolog volt...), és hogy majd bátorítja, hogy készítsen ki minket idegileg a gyerek..., meg majd ha nála lesz(nem tudom, honnan vette, hogy ha a saját gyerekére nem tudott odafigyelni, akkor majd odaadom neki az enyém) akkor majd mindent megenged neki, kényezteti, hogy ha majd hazavisszük, nem fogunk vele bírni- mindezt kezét dörzsölve, nevetve... el nem tudom képzelni, mit akart ezzel elérni.

2011. jan. 14. 19:09
 9/17 anonim válasza:
lehet h a mamának kellene egy kiadós baszáás :D osz akkor megnyugodna
2011. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú.... :( sajnállak. de a kicsit én sem engedném a közelébe.
2011. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!