Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezösködöm mi a baj azt...

Kérdezösködöm mi a baj azt mondja hogy semmi. De én úgyérzem hogy nem őszinte szerintetek mi tegyek? Nem akarom elveszíteni nagyon fontos nekem.

Figyelt kérdés
Édesapám egy éve elvesztette az apját és anyját.Ekkor teljesen kiborult.Hipochondria és depreszió lépett fel nála.Mely az egész családra kihatott.Most úgyérzem ez az állapot kezd viszzatérni.Forgolodik éjszaka,kijár wcre ott amikor hipochonder volt vizsgálgatta magát.Most is elég sok időt tölt ott.Nagyon kicsi a lakásunk ezért mindent hallok amit csinál.
2011. jan. 12. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd a szüleiről, a gyerekkoráról. Ha ki tudja beszélni magát (még ha esetleg ott és akkor ki is borul a feltoluló emlékektől), akkor könnyít a lelkén.


Az én szüleim is ezt csinálták egymással, amikor meghaltak a szüleik. Néha nekem is mutogatták könnyezve a családi fotókat, mesélték az emlékeket. De ez segített feldolgozni a halálesetet.

2011. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy veled nem szeretne a problémáiról beszélni. Próbálj meg beszélni apukád testvérével, vagy valamelyik közeli hozzátartozóddal, hogy segítsen.
2011. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyumnak mondtam már de azt mondja h nincs semmi baj.
2011. jan. 12. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nem ártana, ha elmenne pszichológushoz, hogy egy szakembernek kibeszélje magát. Barátnőm is nemrég vesztette el édesapját, és egy pszichológus pár alkalommal teljesen helyretette lelkileg (nem kell gyógyszer vagy ilyesmi...)
2011. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!