Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérek között létezik ilyen?

Testvérek között létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (fiú) akinek van lánytestvére.

Együtt alszanak, és fürdenek olykor.

Szerintetek előfordulhat, hogy esetleg kipróbálták már azt, hogy szeretkeznek is vagy esetleg rendszeresen szeretkeznek mint a rendes párok. Azért mégis felnőtt emberekről van szó és nem gyerekekről. Komoly válaszok érdekelnek! Köszönöm előre is.


2011. jan. 11. 22:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

öcsém és köztem 14 év a korkülönbség,igy 3-4 éves koráig sokszor velem fürdött,velem aludt...igy normális,mert kicsi volt,egyedül félt (igen,még fürdeni is,egyedül még a lavórba se varázsoltuk be:D)


de most már nagyfiú (9),eszembe nem jutna hogy bemenjek hozzá vagy ő hozzám,aludni is akkor aludtunk egy szobában mikor tönkrement a fűtés és igy olcsóbb volt,2 hétig...de külön ágyon....


betegek szellemileg akik összekeverik a testvéri szeretetet a szexualitással...

23/N

2011. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

De az a szülő a legbetegebb, aki mindezt hagyja / természetesnek veszi / nem törődik vele.

Lehet, hogy olyanfajta pszichés gondjaik vannak, ami már szakorvosi segélyt igényelne, s ez szintén a szülők felelőssége - úgy gondolom.

2011. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

*szakorvosi segítséget

:))

2011. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Míg a gyerekek kicsik, addig szoktak együtt fürdeni, vagy pancsolni a testvérek, de jó esetben a serdülőkorhoz és a nemi éréshez némi szégyenlősség is társul, így ez a dolog abbamarad. Tehát amit te írsz nem tudom, h igaz -e (szerintem nem valószínű egyébként), de ha mégis, akkor ott már problémák vannak.

Egyébként amit a 22:42-es válaszoló írt, az biztosan egy szőke, kék szemű svéd családban történt, mert normális körülmények között nem alszik két kamasz gyerek egy ágyban.

2011. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A fiú 21 éves a lány meg 26. Tényleg együtt fürdenek, de külön-külön, de egy fürdőszobában. Együtt alszanak, de vajon kipróbálhatták a szexet, akár kíváncsiságból is?
2011. jan. 11. 23:59
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden ember perverz. Sőt, a normálisból van több. Nem igaz már, hogy mindenki azt hiszi, hogy két ellenkező nemű nem lehet barát, kolléga, testvér(!), mert akkor biztitutiszázszázalék, hogy szexelnek.
2011. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"..biztosan egy szőke, kék szemű svéd családban történt"

Ne haragudj, de ez épp olyan alaptalan előítélet, mint az, hogy minden svéd szabados nemi életet él.

Nagyátlagban a hatalmas liberalizmusuknak köszönhetően - aminek szívják is az árát rendesen ( de ez már politika illetve szociológia - tényleg fesztelenebbek és kevésbé prűdek a szexualitást illetően, mint pl.mi magyarok, de az, hogy egy TÁRSADALOMban elfogadható legyen az egyenesági rokonok közötti nemi élet, az ugyanolyan non-sense, mint az, hogy minden svéd szőke-kék szemű.

Amiről a történet is szól, kedves utolsó, nem az a probléma, hogy együtt fürdenek, hanem az, hogy ennyi évesen valahol olyanfajta érzelmi defekt állhat a háttérben, ami gondolom a párválasztás terén is akadályozhatja őket, igaz, erről nem szól a fáma, csak józan paraszti ésszel, ha belegondol az ember, hát bizony 26 évesen talán nem a saját tesómmal kéne édeskettesben fürdeni, és normál esetben ilyen korban az ember élete párjával tölti az éjszakákat.

Vagy tévedek talán?

2011. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem alaptalan előítélet, svédeknél nagyobb valószínűséggel történik ilyesmi.

--------

Felnőtt emberek? Fújj,, és volt egyébként párjuk?

Ez nagyon perverznek hangzik, egészségtelen dolog. :S

2011. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A 21 éves srácnak van egy párja, de a nővére nagyon válogatós és nem is nagyon volt jóideje pasija.

Az is megfordult a fejemben, hogy tán a nővérnek nem is kell pasi, mert az öccsébe szerelmes? Remélem csak én látom rosszul. :S

2011. jan. 12. 15:55
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha tényleg érdekel a téma kérdezd meg a srácot vagy a csajt, hogy mi a hézag.

Ja? Hogy nem kérdezed? De miért is? Kényes téma?


Szeretem az ilyen megbotránkozó, összeesküvő embereket, akik itt a GYK-n bár most már inkább GYIK-on azon csorgatják a nyáluk, hogy mi lenne. Neked attól most jobb lesz, hogy megmondom a véleményem? Attól kicsit gerincesebb leszel? Na?


Légyszíves, ha a problémádat, meg lehet oldani, akkor elébb old meg (pl az érintetett kérdezed meg - ő azért mégis többet tud neked segíteni) és ha nincs eredmény akkor se beszélj ki másokat a hátuk mögött.


;P 21 éves lány vagyok.

2011. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!