Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérek között létezik ilyen?

Testvérek között létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (fiú) akinek van lánytestvére.

Együtt alszanak, és fürdenek olykor.

Szerintetek előfordulhat, hogy esetleg kipróbálták már azt, hogy szeretkeznek is vagy esetleg rendszeresen szeretkeznek mint a rendes párok. Azért mégis felnőtt emberekről van szó és nem gyerekekről. Komoly válaszok érdekelnek! Köszönöm előre is.


2011. jan. 11. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Holnap nincs iskola?

Amúgy létezhet ilyen, de ez vérfertőzés a legszorosabb értelemben, és aki a saját testvérével csinálja tutiszáz, hogy mentálisan beteg.

2011. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek? Hát, szerintem kicsit beteges lenne, ha egy testvérpár szeretkezne, de már az is kicsit furcsa, hogy együtt alszanak, fürödnek, stb...
2011. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Létezhet. Ismertem egy családot,ahol az anyuka éjszakás volt, a két gyerek egy ágyban aludt (a fiú 15,a lány 14 éves volt),az apuka hamarabb ment dolgozni,mint ahogy az anya hazaért. Amikor bement a szobába a gyerekek éppen szeretkeztek.
2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Ma sok helyen szokás,hogy az egész család együtt fürdik,egymás előtt meztelenül járkálnak,akkor csoda,hogy ilyen előfordul?

A napokban írták itt sokan,hogy természetes ,hogy családon belül meztelenül vannak.

Nekem semn a meztelenkedés nem térmészetes,az együttalvás pedig semmiképpen.

2011. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
húúú ez durva...
2011. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Hát helyzetfüggő de télleg...bár fürödni nem értem miért kell együtt...én is aludtam már fiú testvéremmel igaz ez azért elég ritka volt...hány évesek? 22/L
2011. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egészségtelennek tartom. Felnőttkorban az együttalvást is, a fürdést meg pláne, főleg, hogy indokolatlan. Az alvásnak, - bár tényleg fura - lehetnek gyakorlati okai is. Kiskorban oké, lakásprobléma, ilyenek, de felnőttkorban ez nagyon beteg!
2011. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
szerintem beteges dolog testvérek között a szexualitás bármely fomája.
2011. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Beteges...
2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elég durva tényleg, akárhány évesek is.

Egy bizonyos kor után nem egészséges, az biztos, főleg, ha már a pubertáskorba léptek, vagy legalábbis az egyik; az együttalvás is morbid, de az együtt fürdés..nem vagyok prűd, de nálam ez veri a biztosítékot.

2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!