Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bőgjek...

Mit tegyek, hogy ne bőgjek emiatt?

Figyelt kérdés

Egy 11 éves lány vagyok.

A családunk anyagi helyzete, olyan, hogy a szüleim keresete pont takar mindent.Nem tehetjük meg, hogy külön moziba járjunk, eljárjunk valahova.Tényleg forintra pontosan minden ki van számolva...

Erre apám mit csinál?

Vesz egy edényt amiben egészségesen lehet főzni.SEMMI SZÜKSÉGÜNK RÁÁÁ!

200.000Ft !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 hónapon keresztül 20.000Ft!!!!

NEM TEHETJÜK MEG!

Ahogy erre gondolok bőgök.

Hogyan nyugtassam magam?


2011. jan. 10. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, Zepter edenyek... amugy azok tenyleg jok, mi is azt hasznalunk... de nem ertem, apukad miert nem tudott nemet mondani.

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mire koltotte a penzt. Kerdezd meg tole, hogy mire volt jo ez, mert te nem erted, es meg akarod erteni. Vagy van egy durvabb verzio... Ha valamit szeretnel, vagy szukseged van valamire, pl elszakadt a nacid szara, akkor korhold le, hogy "latod, most szakadt naciban kell jarnom a felelotlenseged miatt!" En siman megcsinalnam, lelkiismeret-furdalas nelkul.

Tudom, hogy most le leszek pontozva a heves vermersekletem miatt.

2011. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!