Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg találtam a testvéremet....

Meg találtam a testvéremet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám még régen a volt barátnőjével többször is megcsalta anyut amiből született is egy gyereke, mikor én 2 éves voltam. Most 16 vagyok. Ez kb. 4 éve derült ki anyukám előtt. Én lassan 1 éve tudom. Anyukám mikor elmondta nekem mondta, hogy nem szeretné, ha megkeresném vagy felháborgatnám ezt a dolgot. Apa megszakította velük a kapcsolatot mikor ez kiderült. Egyik nap megtaláltam a lányt facebookon. Még a képeit se tudtam megnézni, mert csak ismerősök láthatják. Ti mit tennétek? Szeretném megismerni, csak nem akarom, hogy anyukám is tudja megbeszélni meg nem merem vele, mert rosszul esne neki. Mit tegyek?
2011. jan. 10. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit is teszel, hosszútávon nem fog titokban maradni a szülők előtt.

A kérdés amúgy tényleg az, hogy a testvéred mit tud arról, hogy miért nincs apja. Nem biztos, hogy az édesanyja az igazat mondta el. Ebben az esetben viszont nagyon mély sebeket téphetsz fel és az is elég biztos, hogy akar majd az apátokkal találkozni. Ami amúgy érthető is.

Azt amúgy megértem, hogy meg szeretnéd ismerni, teljesen normális kívánság. Anyudat is meg lehet érteni, aki nem akarja, hogy találkozz vele, viszont ő azért picit belegondolhatna a te helyzetedbe is.

Kizártnak tartom, hogy innentől kezdve nem fogod megismerni. :) Írj neki egy levelet, de valahogy úgy fogalmazd meg, hogy egyenlőre csak maradjon kettőtök között.


Bárhogy is lesz, írd majd meg mi történt, mert engem érdekelne.


Jó tesózást! :)

2011. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem is ird meg, hogy milyen jó hogy találtál egy névrokont és hogy meséljen a családjáról, hátha kiderül, hogy mégis rokon.

én anno az egyik közösségi portálon létrehoztam egy olyan klubot aminek a neve a vezetéknevem volt és bejelöltem mindenkit a közösségi portálon ilyen neve volt, egy csomó mindenki írt, hogy szeretne megismerkedni velem, meg hátha nemcsak névrokonok vagyunk...

próbáld meg te is ezt

2011. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is így volt csak neki már a vagyonmegosztásnál derült ki. Azóta jóba vannak,végülis nem ti tehettek a dologról.Egyébként van tesód?Mert ha nincs akkor megmondhatnád anyukádnak,hogy nagyon magányos vagy így egykén és nagyon szeretnéd felvenni a kapcsolatot,mert ahogy látom naggyából egykorúak vagytok a féltesóddal..


Sok sikert!:)

2011. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11 embernek van olyan családneve, mint nekem. Ha ebből levonom az ismert, családfán elhelyezhető rokonokat, marad kb 2.

Lehet, hogy írnom kellene nekik, hátha...?

2011. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Van egy 9 éves húgom is, de ő édestestvér.
2011. jan. 13. 21:09
 16/19 A kérdező kommentje:
Odáig jutottam, h bejelöltem kb. 4 napja. Azóta se igazolt vissza...
2011. jan. 22. 10:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Talán mégiscsak írnod kéne neki. Én sem jelölök soha vissza senkit, akit nem ismerek személyesen, hanem csak úgy bejelölt.
2011. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Calico válasza:
Hogy sikerült?
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy ismerősöm facebookon, de nem merek neki írni, reménykedek, h egyszer ír ő...
2011. máj. 5. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!