Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg találtam a testvéremet....

Meg találtam a testvéremet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám még régen a volt barátnőjével többször is megcsalta anyut amiből született is egy gyereke, mikor én 2 éves voltam. Most 16 vagyok. Ez kb. 4 éve derült ki anyukám előtt. Én lassan 1 éve tudom. Anyukám mikor elmondta nekem mondta, hogy nem szeretné, ha megkeresném vagy felháborgatnám ezt a dolgot. Apa megszakította velük a kapcsolatot mikor ez kiderült. Egyik nap megtaláltam a lányt facebookon. Még a képeit se tudtam megnézni, mert csak ismerősök láthatják. Ti mit tennétek? Szeretném megismerni, csak nem akarom, hogy anyukám is tudja megbeszélni meg nem merem vele, mert rosszul esne neki. Mit tegyek?
2011. jan. 10. 16:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Megtaláltam
2011. jan. 10. 16:32
 2/19 anonim ***** válasza:
Èn tuti bejelölném.
2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A lány tud rolad/rolatok?Én biztos írnák neki egy levelet. :)
2011. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jelöld be, és írd meg neki, hogy szeretnél találkozni vele.

Neten semmiképpen se mondd el, hogy te vagy a tesója!

2011. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én is. Anyunak nem kell szólni.

A testvéred. Az életed része, a rokonod, ha nem is ismered.

[link]

2011. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, csak személyesen és tapintatosan mondd el.
2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok.


Anyum az esküvő előtti nap tudta meg, hogy apámnak már van egy gyereke. Nekem kb fél éve mondta el anyu, apámmal nem tartjuk most már a kapcsolatot.

Én is gondolkoztam rajta, hogy írok Neki /iwiwen találtam meg/, de nem tudom, mit írhatnék :)


25N

2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs.

Az anyukája biztos mondott neki valamit, h egyik napról a másikra apukám nem találkozik velük.

Még, ha nem ugyan az lenne a vezeték nevünk bejelölném, mer nem tudná ki vagyok, de így..az egész országba kb 7 ember van akit így hívnak az meg mind rokonom. Meg félek, ha írok neki elmondja az anyjának és felhívja apámat...Nem akarom, h a szüleim ezen vesszenek most épp össze..így is folyton a válást feszegetik

2011. jan. 10. 16:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Szintén közösségi oldalon találtam meg én is a testvérem, vagy inkább ő talált rám, de nem is ez a lényeg. Valójában jól elvagyunk, de életre szóló érzések nem ébredtek bennünk. Tehát az, hogy a testvéred még nem jelenti azt, hogy elválaszthatatlanok lesztek egy életen át, bár ez is benne van a pakliban. Mint ahogy az is, hogy találkoztok egyszer és utána többet nem, mert mondjuk nem is vagytok egymásnak szimpatikusak. Tehát a javaslatom ez: írj neki, kérj találkozót, beszéljetek. A többi majd kiderül.

29L

2011. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Írj neki, hogy mennyire örülsz, egy névrokon!

És írd, hoyg szeretnél megtudni valamit ezzel kapcsolatban, de az nem internet téma.

Az anyja nem fog meglepődni, hiszen tudja, ki a gyereke apja.

Nem fog keresni, mert apud úgy hagyta ott, hogy megbeszélték.Apudat a tesód nem tudja hívni, és különben is, előbb válaszol neked, minthogy felhívjon eg yévek óta nem látott apukát.

2011. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!