Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem ismerkednek egy lánnyal mert túl szép?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem mernek. Én nem vagyok egy szép lány, mégis van barátom. Egyik barátnőm pedig gyönyörű, kedves(!), tanult és mégsem érdeklődnek iránta. Ez hogy lehet? 23/L
2011. jan. 9. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ismered Laár4 andrás dalát? "Az a baj, hogy a nnnők vagy csúnyák, vagy szépek és buták, de ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem, ki érti ezt, ki érti ezt, én nem". Tehát valóban előfordúl, hogy ha nagyon szép és stb valaki, fennköltnek, távolinak megközelíthetetlennek godonlják, és lehet, hogy igazuk van. Van ilyen lány kivárja a herceget.
2011. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én sem mernék szép lányoknál kezdeményezni. Mondjuk átlagosaknál sem, de szépeknél a szokásos 0-nál is kevesebb esélyt érzek.

21F

2011. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szép lánynál merek kezdeményezni de "túlpreferáltnál" (aki bár szép de mégis bizarr mértékben sztárolják a körülötte lévő fiúk), azzal inkább csak baráti szinten foglalkozok.
2011. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ez a téveszme, hogy a szép lányok csak jó pasikat keresnek. Nem az amerikai tinifilmek világában élünk, hanem a valóságban - ahol mindenkinek más tetszik, még a szépek is többre vágynak, mint egy zselézett tincsre.


Mondom ezt úgy, hogy elvileg én is közéjük tartozom, holott régen kifejezetten csúnya voltam, és ma sem tartom magam átlagosnál többnek. De azt tapasztaltam, hogy nagyon sok pasi próbálkozik nálam, és nem szimpla "megkúrásra", hanem komolyabb kapcsolatra is. És nem csak olyanok jönnek, akik szívdöglesztően macsók, hanem egyszerű, hétköznapi srácok, vagy még a - szerintem - csúnyábbak is.


A barátságukat pedig nem utasítom vissza. Egy kapcsolathoz nekem több időre van szükségem, szóval nem szeretem, ha lerohannak, de amíg ismerkedem, akár egy olyan fiúba is beleszerethetek "szép" létemre, aki mások szerint csúnya. De ez kit fog érdekelni? Mi boldogok vagyunk és az a lányeg.


Mellesleg sok szép lányt láttam már kevésbé előnyös külsejű fiúval. Ők mertek és nyertek:)

2011. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!


A szépség adomány. Aki szépnek született, az igyekszik is a szépségét kihasználni ( nem is lenne ember, ha nem így tenne ). Azonban ezt mások is tudják róla, emiatt nem akarnak tőlük semmit vagy csak "egy dolgot".


Ha valaki szép, éreztetnie kellene azt, hogy a hétköznapi halandók számára is elérhető, mert különben egyedül is maradhat.

2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Brooke Shields - aki szerintem a leggyönyörűbb nő volt a világon fiatal korában - nyilatkozta egyszer, hogy volt, hogy csak ült magányosan a szobájában és bámulta a telefont, de az nem szólalt meg. Senki nem mert közeledni hozzá.
2011. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!