Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem ismerkednek egy lánnyal mert túl szép?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem mernek. Én nem vagyok egy szép lány, mégis van barátom. Egyik barátnőm pedig gyönyörű, kedves(!), tanult és mégsem érdeklődnek iránta. Ez hogy lehet? 23/L
2011. jan. 9. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, h az ilyen lányok csak megkúrni jók, de az igazán fullosakhoz én mondjuk nem is szoktam odamenni, tudom h hol a helyem:D
2011. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
lehet,persze
2011. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, életében egy pasival volt, az akkori barátjával.
2011. jan. 9. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

A pasim is oda van a derékig érő hajú bombanőkért, mégis egy tök átlagossal kénytelen beérni=velem.

Saját bevallása szerint is sose voltak szép barátnői. Kritizál, hogy miért nem növesztem meg a fufrum, stb, szóval érzem hogy nem vagyok az ideálja. Persze ha az elején érezteti ezt, sose jövünk össze. Túl későn jöttem rá, mi a szitu. Valójában nem vágyik gyönyörű lányra, mert töketlen ahhoz, hogy beszerezzen egyet. Cserébe az én önbizalmamat rombolta a földig.

Igen, szerintem neki azért nincs gyönyörű barátnője, mert fél az ilyen lányoktól, még akkor is, ha valójában olyat akarna.

2011. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem sokszor azért nem mertek ismerkedni, én meg nem bíztam annyira magamban, hogy én menjek oda egy pasihoz. Sokan mondták később, hogy nem mertek kezdeményezni, mert nem hitték el, hogy egy ilyen nő szóba állna velük. Ezen mindig meg is lepődtem, mert nem tartottam soha egy nagy szépségnek magam.

Elég rossz volt ez, mert több olyan lehetséges kapcsolatom nem jött létre, amiket szerettem volna.

A másik gond az volt, hogy soha nem az izomagyú szépfiúk vonzottak, hanem az intelligens, jó humorú emberkék. Akik meg nem mertek nálam próbálkozni, csak mint haver. Én meg szintén nem mertem lépni. :D

2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na azért ne legyünk ilyen durvák, nem csak arra jók! Legalábbis ne általánosítsunk. Mindenki azzal foglalkozik amit az Isten adott neki, ha szépséget hát azzal. Ennek néha az az eredménye, hogy némelyik igazán szép nő felszínes lesz és önmagán kívűl semmi nem érdekli és alaposan ki is használja a külsejével járó előnyöket. Na ennek hatásai azokon a szép lányokon csattannak akik nem ilyenek. A külsejéről az ember keveset tehet, az hogy milyen ember attól függ mit hoz magával otthonról, és mit élt meg eddigi élete során. Jópár mutatós nő, -hasonlóan előnytelen külsejű társaikhoz- csak szeretetre és megértésre vágyik. Ne felejtsétek el: ők is emberből, nőből vannak. Na persze vannak kivételek. Mindkét oldalon. Szépeknél-csúnyáknál, férfiaknál-nőknél. A férfiak gyakran kissebbrendűnek érzik magukat egy bombázó társaságában, úgy gondolják nem elég jók a nő mellé. Lehet, hogy igazuk van de lehet, hogy meglepődnének azon mit képzel el magának az a nő. Mi nők is ilyenek vagyunk. Én is. Én egy előnytelen külsejű nő vagyok én se tapadok a jó hapsikra, nem akarom kiröhögtetni magam. Viszont találkoztam már olyan jó hapsival akinek tele volt a cipője a felszínes csajokkal és végül kifogott egy egyszerű de kedves házias kiscsajt. És prímán megvannak. Szóval azért ne ítéljünk elsőre. Néhány jó beszélgetés után úgyis kibújik a szög a zsákból.
2011. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges.

Kivéve persze a "menő macsók", akik istenkirálynak tartják magukat - és akiket minden jóérzésű lány elhajt.


Nekem is van egy barátnőm, aki nagyon szép, és képtelen magának párt találni, pedig szegény már 27 éves. Igaz, alig néz ki 18nak. Én is szebb vagyok az átlagnál (uh, de rossz ezt leírni, még ha névtelenül is...), és szintén nehéz volt párt találnom. Partnert egy éjszakára már annál könnyebb... :S

2011. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

persze. nekem sincs valami sok önbizalmam a nők terén, így egy nagyon szép lánynál csekély az esélye, hogy kezdeményezzek. én először mindig barátilag próbálok ismerkedni azzal aki tetszik, aztán ha még mindig tetszik, esetleg utána a tettek mezejére lépek, de ahhoz nagyon össze kell szedjem magam. ugye a barátnőd nem hosszú barna hajú, kék szemű alacsony lány? :) nem azért kérdezem nyugi...

23f

2011. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írhattok még. Utolsó, nem így néz ki egyáltalán.
2011. jan. 9. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Én például úgy gondolom, hogy nekem ezért nincs soha normális kapcsolatom. Eleinte azt hittem, hogy valami nagy hiba van bennem. Aztán rájöttem, hogy inkább ez lehet a baj. Kritikus vagyok magammal, nem vagyok beképzelt, de tudom, hogy jól nézek ki, jó géneket örüköltem. Ezenkívül én mindig is szerettem tanulni, olvasni, így azt hiszem buta sem vagyok. És ez a kettő együtt lehetséges, hogy elriasztja a férfiakat. De ez csak rossz, mert nem tudom mit tegyek :(
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!