Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly Valentin napra ezt...

Tavaly Valentin napra ezt kaptam a páromtól. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tehát kaptam egy plüss szivecske párnát, amire rá van írva, hogy Love. Ezzel nincs is gond nagyon örültem neki, én étterembe hívtam, de amikor a 7 éves kislányának (előző kapcsolatából van) is ugyanilyen kispárnát adott, nekem még az élettől is elment a kedvem. Nem mertem szóba hozni. Én reagálom túl? Hogy is van ez? Idén mit tegyek, hogy ezt elkerüljem? 29/L
2011. jan. 9. 18:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

A férjemnek is van egy lánya. A válása után ismerkedtünk meg. Akkoriban sok időt töltött a lányával. Néha aggódva kérdezte, hogy nem baj-e, hogy most hívta a lánya és aznap vele menne ide-oda?

Mondtam, hogy akkor lennék nagyon kiakadva, ha nem ő lenne neki a legfontosabb. Ha egyszer közös gyerekünk lesz, akkor is szeretnék arra számítani, hogy ő ugyanolyan fontos lesz neki, mint a lánya vagy én.

Jól is néznénk ki, ha én lennék a fontosabb. A második helyet kérem magamnak, de az első a lányát illeti.


Egyetlen eset volt, amikor előre lettem helyezve: 40 fokos lázzal és vesegörccsel orvoshoz kellett vinni, ezért lemondta a mozit a lányával. (Aki meg is értette és nem volt belőle sértődés.)

2011. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
xar lenne, ha ilyen anyam lenne.
2011. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ha a lányával akarna lenni nem bánnám! Annyit amennyit akar! Napkat, heteket, stb. De szó szerint kötelezi, hogy ott legyek a gyerekes hétvégeken! Én foglalkozzak a lányával, én soförködjek (miközben a gyerek hisztijei miatt részegre issza magát) a saját családommal alig vagyok! Sem barátnők, sem haverok, sem kettesben (a párommal programok) sem semmi! Ez nem igazságtalan? Miért én vagyok a gonosz, a rossz? Miért baj az, hogy mindent megteszek a páromnak (mindent el lehet képzelni) és még egy köszönömöt sem kapok? Ez miért természetes?
2011. jan. 9. 20:25
 34/41 anonim ***** válasza:
Figyelem a fórumot, egyre több részletet írsz le a problémáidból, a kapcsolatotokból, és egy dolgot nem értek: ha ilyen gondolataid vannak, akkor nem értem, miért a párnákkal írtál ki kérdést? valahogfy nem értem, mindezt hogy lehet arra a két párnára kivetíteni. Illetve értem, csak nem ez a legnagyobb bajod. Szerintem sokan azért nem értettek, mert az ajándékozás gesztusával keverták, pedig így végigolvasva a hsz-eidet, így lehet csak megérteni, mire akarsz kilyukadni. Ezzel kellett volna kezdeni.
2011. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
# keverték
2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Miért baj az, hogy mindent megteszek a páromnak (mindent el lehet képzelni) és még egy köszönömöt sem kapok? Ez miért természetes?"


Mert hagyod magad.

2011. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Tényleg hüly... voltam, hogy egy párnával kezdem és ezért többek félre értették. Csak kb. 1 hónap múlva megint itt van február közepe és nem akarom ugyanezt megélni.
2011. jan. 9. 20:59
 38/41 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű: ne legyél komornyik. Ha a lányával van, te csinálj más programot.

Azért teheti meg, mert hagyod és önként hajtod a fejed az igába. Mondd meg, hogy az ő lánya, kellene apa-lánya napok is.

Fordulj sarkon és aznapra tervezz kávézást egy barátnőddel.

Néhány hét után le fog esni a barátodnak a tantusz...

2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Húhh,ez borzasztó!!!!!

De már kezdem elveszíteni a fonalat. Írtad,hogy ketten sose mentek sehova. A gyerek az apjával él? Vagy nem, de Ti is csak hétvégén találkoztok, amikor a gyerek is ott van? Ez minden hétvége?


"szó szerint kötelezi, hogy ott legyek a gyerekes hétvégeken! Én foglalkozzak a lányával, én soförködjek (miközben a gyerek hisztijei miatt részegre issza magát)"


egyértelműen ott lehet a kutya elásva, hogy miközben kifelé jó apa akar lenni nem tud bánni a gyerekkel (most annyit nem lehet neki megmondani, mint korábban írtad, hogy mosson kezet?!) és Rád akarja hárítani, Te meg hagyod :(


"a saját családommal alig vagyok! Sem barátnők, sem haverok, sem kettesben (a párommal programok) sem semmi! Ez nem igazságtalan?"

DEHOGYNEM!!!!!!!!!!!! Ezt még olvasni is rossz.



"Miért baj az, hogy mindent megteszek a páromnak (mindent el lehet képzelni) és még egy köszönömöt sem kapok? Ez miért természetes?"

Nem természetes. Téged borzalmasan kihasználnak.


19. 52 (29/N)

2011. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A férfiak nem fantáziájukról és a kreativitásukról híresek, ha ajándékozásról van szó, én biztos nem pörögnék ezen a helyedben.

25 N

2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!