Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly Valentin napra ezt...

Tavaly Valentin napra ezt kaptam a páromtól. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tehát kaptam egy plüss szivecske párnát, amire rá van írva, hogy Love. Ezzel nincs is gond nagyon örültem neki, én étterembe hívtam, de amikor a 7 éves kislányának (előző kapcsolatából van) is ugyanilyen kispárnát adott, nekem még az élettől is elment a kedvem. Nem mertem szóba hozni. Én reagálom túl? Hogy is van ez? Idén mit tegyek, hogy ezt elkerüljem? 29/L
2011. jan. 9. 18:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
58%

Na lehet hogy most alaposan le fogtok pontozni, de azért én is kiakadnék, ha azt kapnám a páromtól, amit a gyereke.

Most hogy is van ez? És alapból egy 29 éves nőnek szivecskés párnát kell venni valentín napra?? Azért nekem alapból furi lenne. Ha tinik vagyunk, ok, ez belefér, de én felnőtten sokkal jobban örülnék egy rózsának, pl. Lehet, hogy csak én vagyok régimódi, nem tudom.

És rendben, soha ne legyen nagyobb bajunk, oké. De ha ezt kérdezted,én erre válaszolok: én is kiakadtam volna. De emiatt azért remélem nem fogsz vele összeveszni! Megemlítheted, de ez a többi gondokhoz képest semmiség szerintem.

2011. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
41%

számomra a legnagyobb bók lenne, ha annyira szeretne,mint a lányát. (nem ugyanúgy, de annyira)

Az ember, ha normális, akkor a gyerekét mindennél jobban szereti, és ha már életet adott neki, akkor akár a kapcsolatait is alárendeli. Ennek ismeretében örülj, hogy olyan mélyen és végtelenül szeret, mint a lányát. Nem volt kreatív, de éppúgy gondolt rád is.

2011. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%
Te panaszkodsz? Én felmosóvödröt kaptam!
2011. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
76%
Jaj ne panaszkodjatok már .Én meg semmit se kapok a páromtól,(szülinapra,karácsonyra se)még a tesója meg akárki más mindig kap.Na az az igazán rossz érzés.Egy száraz kórónak is örülnék,a szándék a fontos.Az legalább megvan benne.
2011. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig itt tartasz tavaj óta?
2011. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
62%

A Valentin napot nem csak a szerelmesek, hanem a szeretet napjaként is számon tartják.

Igen, úgy gondolom, hogy túlreagálod.

2011. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%

Hát igen, tavaly óta már felülemelkedhettél volna a dolgon, legalábbis szólhattál volna a pasidnak, hogy ez zavar.


Engem is zavarna, mondjuk már az, hogy egy love-os plüssjátékot kapok, ami nem kicsit elcsépelt és gyerekes (számomra legalábbis). De ha ettől eltekintünk, akkor sem gondolom, hogy ugyanolyan ajándék dukál neked és a 7 éves lányának is...

2011. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem volt párom tavaly és az idén is ez a helyzet. Örülj, hogy van valaki aki szeret és törődik veled :)
2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Dehát hónapokat vártam erre a napra! NEM anyagilag! Olyan jó lenne egy ölelés, egy jó szó, egy 1 Ft-os ajándék, de mikor közli velem, hogy azért nem beszélget velem napközben (este, hétvégén bármikor), mert egész nap beszél (gépjárművezető oktató) és amikor gyerekes hétvége van (hozzám ugyanúgy egy szót sem szól) a gyerekkel meg gügyög 8-10 órán keresztűl és én le vagyok sza....a? Olyan jó érzés volt azt a párnát kapni! Erre (mivel tavaly vasárnapra, gyerekes vasárnapra esett Valentin nap) ugyanezt kapja a kisgyerek is? Ez nem gyereknap! Akkor ahogy többen írták meg sem kéne tartani! Nem tudom ezt az érzést átadni! Nem féltékenységről van szó! De ha semmi jót nem kapok? Én meg a gyereknek 1000-szer több vagyok mint az anyja? Most akkor egy új kapcsolatba kezdtem, vagy ingyen bébiszitternek szerződtem? Félre értés ne essék! Az sem érdekelne, ha 10000000 Ft-ot költene a párom barby-ra, meg mit tudom én milyen lányos játékokra! Csak legalább 1-szer engem is ember számba venne! Csak egy 50 Ft-os csokival, vagy bármivel!
2011. jan. 9. 19:06
 20/41 anonim ***** válasza:
miért vagy vele? nincs jobb?
2011. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!