Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly Valentin napra ezt...

Tavaly Valentin napra ezt kaptam a páromtól. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tehát kaptam egy plüss szivecske párnát, amire rá van írva, hogy Love. Ezzel nincs is gond nagyon örültem neki, én étterembe hívtam, de amikor a 7 éves kislányának (előző kapcsolatából van) is ugyanilyen kispárnát adott, nekem még az élettől is elment a kedvem. Nem mertem szóba hozni. Én reagálom túl? Hogy is van ez? Idén mit tegyek, hogy ezt elkerüljem? 29/L
2011. jan. 9. 18:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
51%
Miért baj az, hogy mind a kettőtöket egyformán szeret? Csak nem vagy féltékeny a kislányára?
2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
61%
bocsi, de szerintem túlreagálod...ettől még ugyanúgy szeret. szerintem ne mondj neki semmit, rosszul fog esni neki ha ezt felhozod.
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%
29 éves fejjel kicsit több eszed lehetne..
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
Biztos a kislánynak is tetszett. A párod gyerekére való irigykedés tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Hát tény, hogy a barátod nem túl kreatív, de azért ez még nem válóok. :) Lehet, hogy nem tudott hirtelen mit ajándékozni a kislányának, de sztem ezen ne akadj fönn. A fiúk már csak ilyenek. Sokszor elfelejtik az ünnepeket, és nem is mindig tökéletes az ajándékválasztás, de - főleg Valentin napnál, ami azért valljuk be egy elég idióta ünnep - csak szimbolikus jelentése van az ajándéknak. Szerintem ne rágódj ezen, felesleges! ;)
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes mindenesetre... Engem is zavarna egyébként, mert nekem ezt az jelentené, hogy kb. ugyan annyira tart mint a lányát:S ami elég gáz.

Szerintem felejtsétek el a valentin napot, inkább ne ünnepeljétek hülyeség az egész.

2011. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%

Örülj, hogy kaptál valamit. Nem is értem amúgy minek ez a nagy ajándékozás folyamatosan. Nőnap, valentin nap, névnap, születésnap, karácsony, mikulás, évforduló.....

Jézus! Már szinte minden csak arról szól, hogy ki mit kapott.

2011. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nem is azzal van a baj, h a lányának is ilyet adott, hanem azzal h te meg közben étterembe hívtad. Én úgy gondolnám, h nem vesz komolyan, de mivel ez "csak" valentin nap és nem vmi évforduló, nem paráznám túl:)
2011. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
57%

Tavaly karácsonyra a párom húga és én ugyanazt a parfümöt kaptuk. Mármint ugyanazt a márkát. Kb. ugyanaz.


Annyi, hogy nálunk a 13 éves kislány aggódott, hogy vajon megharagszom-e vajon? Én meg örvendtem, hogy végre egy ajándék aminek örül.

Ennek semmi köze a szeretethez.

Mondjuk tényleg nem vmi kreativ a párod, de mást nem jelent.

2o-L

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%

Nekem eleve az esett volna rosszul, hogy eszébe is jutott bármit is venni!


A valentin nap hülye ünnep, hülye szokás (és nem azért mert magyar!), hanem mert ha én igazán szeretek valakit nem csak ezen az egy napon jut eszembe, hogy szeretem.

Hanem emlékeztetem rá, reggelente, egy öleléssel, egy csókkal, kimondott szóval, azzal, hogy vele vagyok és tisztelem.

Hidd el nekem akár mit is venne a párom ezen a napon csak azért mert úgy érzi kell, nem örülnék neki!

Hozzon egy virágot, mert eszébe jutottam, vagy mert név vagy szülinapom, évfordulónk van, de ne azért mert azt érzi ezen a napon KELL!

2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!