Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A papám meghalt. Mit csináljak?

A papám meghalt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A papám meghalt ma hajnalban...:\'( És nemrég tudtam meg...És most olyan furcsa, szomrú vagyok és hiába csinálok bármit nem köt le, mintha kábulatban lennék vagy nem is tudom... Bármit csinálok Ő jut eszembe és olyan hülyén érzem magam, mintha mindent csak az "egyik felem" csinálna...Nem tudom megmagyarázni...Ilyenkor mit kell csinálni? Csak üljek és bámuljak ki a fejemből vagy mégis mit?! :(((


L/14


2009. jan. 29. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is részvétem. Sajnos nem igazán tudsz mit kezdeni mindig benned él, élni fog, csak az IDŐ ami segít majd.... ne ülj le és gondolkozz mert, az még rosszabb. Járj el (edzeni egy egyesületbe vagy táncolni az le fog kötni egy időre...
2009. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
ILYENKOR SÍRNI KELL, ÉS MEGÉLNI EGY SZERETETT SZEMÉLY ELVESZTÉSÉT. EZ ÍGY NORMÁLIS, HA SZOMORÚ VAGY, AZ IDŐ MAJD ENYHÍT EZEN A FÁJDALMON.
2009. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

úgy látom egy cipőben járunk sajnos.14/L vok,feb.2-án lesz 2éve,hogy elvesztettük mamámat:(tisztán emlékszek arra napra,arra ébredtem,hogy csörgött a telefon,papám volt az,hogy hívták a debreceni kórházból,hogy éjjel meghalt mama.:(boezalmas volt,csak ültem az ágyon és sírtam...nagy nehezen összeszedtem magam,annyira,hogy felöltöztem összeágyaztam,de itt kész voltam.Megint elkezdtem sírni,mindenről ő jutott eszembe.Tanulnom kellett volna,de nem tudtam figyelni.Másnap felfigyeltek az iskolában,hogy szokatlanul csendes,szomorú vagyok nem tudták miért.Csak a legjobb bnőmnek mondtam el miért.Nem akartam h az egész suli sajnálkozzon rajtam.


Mindenesetre azt javaslom,hogy sírd ki magad,és bármilyen nehéz próbáld meg elengedni.Mert én nem tudtam elengedni mamámat,és segítségre szorultam,nem is tudom pontosan milyen érzés volt.De ahogy visszagondolok borzalmas időszak volt.Mivel nem tudtam elengedni mamámat,északa vele álmodtam,mentem az utcán és láttam egy nénit,azt hittem a mamám...

Szval sírd ki magad,és engedd el,hidd el nem véletlenül történt így.:(

Őszinte részvétem.Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan,válaszolok.

remélem tudtam segíteni!

2009. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem tudatosult benned, azért vagy ilyen állapotban. Holnapra fogsz igazán magadhoz térni, és megélni a fájdalmat. Őszinte részvétem. Próbáld meg lefoglalni magad, és nem azon tűnődni, hogy mennyi mindent csináltatok együtt, mert akkor még jobban fog fájni az elvesztése.
2009. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Sírj bátran, és beszélgess a családoddal. Az természetes, ha az ember ilyenkor kicsit furcsán érzi magát, vagy éppen üresnek.Általában mindenkinek sikerül ezt idővel feldolgoznia. Bár én 17 éve veszítettem el a papámat, és a mai napig nagyon sokat gondolok rá, és nagyon hiányzik. Vigyázz magadra és fel a fejjel! Sajnos ez az élet rendje...
2009. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell csinálnod semmi különöset,tedd azt amit szoktál-a gyász az egyébként sem automatikus,sőt többségében fel sem lehet fogni azonnal-lehet,hogy hetek telnek el,mire megsiratod,nálam legalábbis így volt.


Én meg azon akadtam ki legjobban,hogy a temetésen mennyien sírtak,akik évek óta sem látogatták az elhunytat-nem akarom belemagyarázni,de komoly képmutatást láttam rajtuk,így viszont semmi értelme.

2009. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat sírtam..:'( Most egy felvételt hallgatok amin a papámmal beszélek...:((
2009. jan. 29. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Fogadd őszinte részvétem! Amikor az ember ilyen furcsán érzi magát, az azért van, mert sokkot kapott. Nekem január végén halt meg a barátnőm, autóbalesetben:( Amikor megtudtam, én is csak ültem és néztem a semmibe.... Beletelt jó pár órába, amíg tudatosult bennem, hogy mi történt. Akkor elkapott a sírógörcs és csak sokára maradt abba. Engedj utat a fájdalomnak, ilyenkor csak azt teheted. Ha sírnod kell, ne fogd vissza magad. Sajnálom:(((( Gyuszi, 18
2010. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bizsu 68 válasza:
Nagyon sajnálom ezt az egészet!!!Az én papám is meghalt és nem dolgoztam fel én is rengeteget sírtam!:( Én azt csinálom hogy próbálom beadni magamnak hogy mindig a szívemben lesz és vigyáz rám!!
2014. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!