Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél híres emerrel?...

Összejönnél híres emerrel? Mért igen, ha igen? Mért nem, ha nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 08:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Nevek nélkül... Én 3 hónapig éltem kapcsolatban ismert, híres emberrel, természetesen függetelnül hogy most "ő egy híres ember"... önmagáért szerettem meg viszont a sok rossz akaró embertársaim miatt tönkre tett csak az egész és nem jó származott belőle (ami a kapcsolat lényege, hogy jól érezzem magam vele) soha többé nem kezdeném újra!
2011. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert teljesen más világban élünk.
2011. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeretnék, akkor igen. De amíg nem válik nagyon komollyá a kapcsolatunk, addig megkérném, hogy a nyilvánosság előtt ne mutatkozzunk együtt, mert nem szeretnék rosszakarókat magamnak, sem azt, hogy azt gondolják, az ő hátán akarok felkapaszkodni.
2011. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy híres (magyar) színészbe nagyon szerelmes vagyok (már régebb óta), és ha egyszer véletlen úgy alakulnának a dolgok, akkor biztos, hogy összejönnék vele. Abban is biztos vagyok, hogy eleinte kiakadnék, mint a kakukkos óra, ha mindenféle hazugságot kitalálnának, terjesztenének rólam, illetve rólunk, de szerintem az ember egy idő után "immunissá válik" ilyen téren (is).
2011. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha kiléphetnénk az utcára anélkül, hogy fotóznának és nem látnánk viszont a Blikkben a magánéletünket, miért ne.
2011. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sose hagynák békén őt, amiért új barátnője van, meg engem sem hagynának békén, amiért híres a párom.
2011. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kizáró ok nem lenne, csak hátrány... viszont én nem "pontrendszer" alapján döntöm el, hogy kivel járok és kivel nem!
2011. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak hírességek, akiket a magánéletükben békén hagynak.
2011. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!