Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél híres emerrel?...

Összejönnél híres emerrel? Mért igen, ha igen? Mért nem, ha nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért is ne?Engem nem érdekelne a sok felhajtás,a szerelem a lényeg,nem de? :)
2011. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze vele,mert egy perc nyugtom se lenne.
2011. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak úgy simán nem kezdenék el vele randizgatni, merthát ésszerű megfontolás alapján nem szeretnék ilyet, mert akkor rólam is elkezdenének mindenféle hazugságokat meg gonoszságokat írni az újságok, én meg azt nem tudnám elviselni, nem vagyok az a típus, akiről leperegnek a dolgok. Ha viszont már beleszeretnék, akkor mindegy, akkor járnék vele úgyis :D
2011. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem erről szól. Ha szeretem igen, ha nem szeretem nem. Ez ilyen egyszerű.:D
2011. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az nem lenne egy sima ügy. Egy híres ember partnereként nem teheted meg ugyanazokat a dolgokat, amik egy normál kapcsolatban elfogadhatóak. Pl. nem rúghatsz be nyilvánosan, nem monokinizhetsz, mindig mindenre oda kell figyelned, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe a párodat. És most nem csak az illetlen viselkedésre gondolok. Lehet, hogy találkozol valahol egy barátoddal, aki ellenkező nemű, a fotós meg lekap benneteket, másnap ottvagy az újság címlapján, hogy:

"X. Y-t csalja a barátnője!"

Vagy 2-szer elmész discóba, és már bulikirálynő vagy! Alapban nagyképűnek fognak tartani, rengeteg irigyed lesz, hisz a párodról alkotott vélemény szinte biztosan különböző!

Nem élhetsz normális életet! Kell ez neked?

2011. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem érdekelne, hogy híres-e vagy sem. Ha beleszeretnék természetesen összejönnék vele. :)
2011. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy, ha a kapcsolatunk egy külön téma lenne és nem azzal kerülne a címlapokra. Mondjuk komoly művészekre ez annyira nem jellemző, inkább a semmihezsemértő celebek szerelmi életén szoktak annyira csámcsogni...

Egy-két kép rendben, de az zavarna, ha tele lenne velünk minden.


Dehát ez olyan, hogy ha valakibe beleszeretek akkor egy határig elviselem a kellemetlenségeket is. Biztos vagyok benne, hogy egy ideig tűrném ezt is és próbálnám élni az életem nem túl nagy feneket kerítve a dolognak.

2011. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha éppen egy hírességbe szerettem volna bele, akkor biztosan nem fojtottam volna el az érzéseimet, csak mert Ő híres és az milyen bonyolult kapcsolat, de biztos, hogy sokkal nehezebb lett volna, mint egy civil emberrel élni.

Ha nagyon "ki szokták kezdeni" az illetőt, esetleg szándékosan úgy is él, úgy viselkedik, hogy állandó "anyag" a médiának, akkor valószínűleg magától tönkre is megy egy ilyen kapcsolat rövid időn belül, mert ha vakon meg is bízik az egyik a másikban, biztosan k.rva idegesítő lehet óránként olyat olvasni, látni a saját párunkról, hogy csókolózott ezzel, lefeküdt azzal, sikkasztott, hazudott, börtönben ült, van 100 eltussolt ügye, átműttette magát itt is-ott is, volt kapcsolata a saját nemével is, verekedett, drogozott, alkoholista volt, sőt, most is az, stb...

Ja, és engem az is az őrületbe kergetne, hogy az utcán, boltban, mindenhol bámulnának, vagy oda is jönnének, esetleg aki utálja, az megdobálna, sértegetne minket...

Szóval borzasztó lehet, de érzelmek ellen nem lehet harcolni, tehát ha egy hírességbe szerettem volna bele, akkor belevágtam volna.

De hál' Istennek nem híres a Párom!:-DD

2011. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem bírnám megállni, hogy ha valami valótlant állítanak ne reagáljak rá. Megjelenne egy hír, rögtön mennék a tv-be nyilatkozni, hogy ez nem úgy van. Kikészülnék...

Itt az oldalon se nagyon tudom megállni, hogy ha valaki beszól ne tegyem helyre vagy magyarázzam meg neki a dolgokat.

2011. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Én nem olyan életre vágyom.
2011. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!