Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek pedofil...

Van itt olyan, akinek pedofil volt valamelyik közeli rokona, ismerőse?

Figyelt kérdés

ha igen, lebukott az illető?

Férfi volt, vagy nő az elkövető?

Megbüntették?

Neked, vagy az elkövetőnek hittek?


2011. jan. 7. 00:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

Jesszus!Most,hogy belegondolok van egy pár a családtagjaim között.Nem nagyon durva,de mégis!

Az egyik apám testvére.8 éves lehettem,mikor a szobájába hívott (az egész család egy házban élt) és emékszem arra,hogy be akarta nekem tenni,de hát nem sikerült.Szólni nem mertem senkinek.Azóta ha lehet kerülöm,mert már tudom,hogy mit akart tenni annó.

A másik apám(!) volt.Egy hatalmas ágyon aludtunk öcsém,anyám,apám és én.Mostanság rémlett fel a kép,hogy velem verette ki a f.szát!Akkor nem tudtam,hogy mi az,de ma már tudom! :S

A harmadik anyukám ismerősének a fia.Sokat játszottunk vele a tesóimmal,amikor egyszer mondta,hogy menjünk játszani a közeli óvodába,ahol nyáron lehetett játszani.A testvéreimet is hívta,akik azt mondták,hogy mindjárt jönnek,de mi induljunk el.De az ovi mellett volt egy kis erdő,ahol néha játszottunk.Oda bevitt és ő is meg akart erőszakolni.többet nem jártam hozzájuk.

A negyedik meg a nővérem élettársa.állandóan fogdosta volna a cicimet,amikor 2-en maradtunk egy szobában.ilyenkor mindig gyorsan mentem én is ki.Nem tudom,hogy mással is tesz ilyet,de nekem már az ilyenekből elegem van.

Van egy ismerősöm,aki szintén fogdosna,akár még a párom jelenlétében,de tudja,hogy nem szabad.Na ő világéletében ilyen volt. De ez is zavaró nekem.Pedig magamat szépnek sem mondanám.Főleg 23 évesen egy 1 éves gyerek után.De megtaláltak gyerekkoromban az ilyenek.Senkiről,senkinek nem szóltam,mert többször nem fordult elő.De az első három eset szerintem 1-2 év alatt zajlott le.A negyedik meg rá egy olyan 5-6 évre.nővéremnek nem mondtam el,de ha lesz egy ilyen eset,akárki is legyen,elmondom neki.

És csodálkoznak,hogy csendes zárkózott vagyok...

2011. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Aki még tehet a pedofil rokona ellen, az tegyen mert lehet a mai napig bánt kisgyereket. Apám apja megpurcant, így mire lett bátorságom, már nem tehettem semmit és ez is rossz.
2011. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy pedofil volt e nem tudom....általános iskolában volt egy osztálytársam, az egyik legjobb barátnőm is egyben, a szomszéd utcában lakott, sokat átjártunk egymáshoz. Mikor náluk voltam és pl. az asztalnál ültünk az apja folyton simogatta a combomat, úgy hogy senki se lássa, ha véletlen kettesben mardtam vele, akkor ölelgetett meg akart csókolni...hozzátenném gyönyörű felesége volt, én 11 éves voltam, akkor fel se fogtam, szólni nem mertem senkinek. Ma már anyukaként másképp látom..:(
2011. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
"hozzátenném gyönyörű felesége volt" ez miért lényeges?
2011. jan. 7. 18:22
 26/27 anonim ***** válasza:
nem tudom, talán mert így visszagondolva olyan tökéletes családnak tűnt...tényleg csodaszép, kedves felesége volt, idilli kis család, érthetetlen, hogy valaki emellett ilyen beteg dolgokra vágyik...persze igazából tényleg nincs is jelentősége, valószínüleg akármilyen is lehetett volna, ha beteg az illető...
2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biztos van, de szégyenli és nem mondja el.
2020. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!