Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek pedofil...

Van itt olyan, akinek pedofil volt valamelyik közeli rokona, ismerőse?

Figyelt kérdés

ha igen, lebukott az illető?

Férfi volt, vagy nő az elkövető?

Megbüntették?

Neked, vagy az elkövetőnek hittek?


2011. jan. 7. 00:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Hú, de nagy itt a csend.
2011. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
nekem egy tortenelem tanarom volt altalanos iskolaban, aki rendszeresen ugy tanitott, hogy a fiukat az olebe vette, amit amugy en olyan bajosnak tartottam, de kiderult, volt valami botrany ezzel kapcsolatban, de tul kicsik voltunk, hogy megertsuk, igy utolag mar tudom, hogy pedofil, meg mar akkor is mondtak, csak nem tudtam mi az. azota ha jol tudom lecsuktak
2011. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Nagybátyám..és nem derült ki mert nővéremmel még kicsik voltunk és nem mertünk szólni. Azóta eltemettük a témát és nem foglalkozunk vele.
2011. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
azt hittem nagybátyádat temettétek el :))))
2011. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

A közhiedelemmel ellentétben,

rengeteg a női pedofil.

Csak "kiharcolták maguknak", hogy ezt "elfogadja" a társadalom.


Pl. teljesen normális, ha egy nőnemű fürdeti meg a szomszéd -bármilyen nemű- gyerekét.

Ha ezt egy férfi teszi, akkor rögtön pedofil...


Ez hasonló, mint az alkoholistáknál.

A férfiak "mindig" a részegesek,

a nők meg suttyomban isznak!

2011. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
az egyik tanár a helyi középsuliban az egyik diáktól lett terhes..
2011. jan. 7. 02:49
 7/27 A kérdező kommentje:

"Csak "kiharcolták maguknak", hogy ezt "elfogadja" a társadalom. "


ez baromság.


ha szexuálisan közeledik egy felnőtt nő egy gyerekhez, azt ugyanúgy elítéli a társadalom.


az alkeszokon meg látszik, hogy folyton isznak, hiába isznak sutyiba, akár férfi, akár nő.

2011. jan. 7. 02:53
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
volt. férfi. nem büntették meg, nem mertünk szólni.azóta kimúlt.
2011. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért van különbség a nemek között, ilyen selejt torzulásoknál. Gyilkos is több a férfi és a betörő is. Másokra káros deviancia gyakoribb a pasiknál, persze sok selejt csaj is van, de az ritkább. tapasztalom is személyes példákon keresztül.
2011. jan. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, ha egy szomszéd fürdeti meg az ember gyerekét, mindegy milyen nemű, ahhoz kell egy bizalmi viszony és ha az megvan akkor mindegy, hogy férfi vagy nő-e az aki fürdet. Lehet szexualizált gondolkozású ember minden dologban valami szexuális jelleget lát, attól azokban még nem lesz.Meg az is van, hogy a nők többet törődnek a gyerekkel legalábbis ilyen balkáni országokban mint a miénk, emiatt is lehet, hogy furcsább, ha férfi foglalkozik gyerekkel, egyesek szemében.


Nem attól pedofil valaki, mert fürdet gyereket, akkor gyerekosztályok mind ilyen helyek lennének.


Bébiszitterek akik pedofilok voltak azok mind férfiak voltak, és titokban csinálták, nem azért buktak le mert bátrabbak és nyíltabbak a nőknél és nyíltan vállalták.

2011. jan. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!