Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek pedofil...

Van itt olyan, akinek pedofil volt valamelyik közeli rokona, ismerőse?

Figyelt kérdés

ha igen, lebukott az illető?

Férfi volt, vagy nő az elkövető?

Megbüntették?

Neked, vagy az elkövetőnek hittek?


2011. jan. 7. 00:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
én egy volt tanárról tudok a miskolci spic nevű iskolában azt hiszem történelem tanár volt valamilyen lászló. és minimum 10 olyan 15-18 éves fiút ismerek, akik jártak hozzá mert olyan naívak voltak. képzeljétek el, hogy ha lepisilték pénzt adott nekik, de sokszor le is fényképezte őket. volt, akit elvitt kocsival haza vagy iskolába vagy buliba, ha levizelte. persze ő többet is akart, azt szerette a hallottak alapján, ha megalázzák, de nem tudok olyanról, aki bele is ment akármi másba. mostmár budapesten lakik, de nagyon remélem, hogy egyszer lebukik, mert rengeteg fiú életét teheti tönkre ezzel!:( 17/L
2011. jan. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nőnemű pedofil szerintem is kevesebb van, illetve őket tényleg nem ítélik el annyira mélyen.

Mondjuk az is igaz, hogy sokszor olyasmiről van szó, hogy idősebb tanárnő - kiskorú fiú diák. Ez azért annyira nem durva, mint amikor alig néhány éves kisfiúkat erőszakolnak meg férfiemberek.


Én az ismeretségi körömben nem tudok ilyen emberről.

Ellenben fiatalabb koromban többen bepróbálkoztak, amit akkor nem értettem. Szerencsére sosem lett ezekből semmi. Később jöttem csak rá, hogy azokkal az emberekkel valami nincs rendben, ha felnőttként velem (még kiskorúval) akartak együtt lenni.


Tudom, hogy nem erre irányult a kérdésed, de képzeljétek sok ilyen pedofil szervezet is van, és legalizáltatni akarják magukat. Múltkor olvastam erről egy cikket, nem akartam elhinni! (Hozzátenném szó volt arról is, hogy a pedofilok is csak azt fogadják el, ha az illető is szeretné. Elvileg az erőszakos közösülést ők maguk is elítélik...)

2011. jan. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Női pedofilokat ugyanúgy elítélik szerintem, ha ugyanazt csinálják mint egy férfi. Mondjuk van olyan dolog amit egy nő nem tud megtenni egy gyerekkel. Ugyanolyan kéjenc fogdosásért ugyanúgy elítélik ha kiderül.
2011. jan. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Legális szexuális devianciákból is több a pasi mint a csaj.


Hol akarják legalizálni a pedofíliát, link nincs?

2011. jan. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem úgy értve hol, hogy egy országban. Hanem vannak szervezetek (pedofil közösségek), amiknek vannak erre irányuló törekvéseik. Nem tudok most linket, de ha kicsit rákeresel biztos találsz. Múltkor olvasgattam a pedofíliáról, mert érdekelt, miben más az ilyen ember agya, gondolkodása stb. és akkor került elém a fent említett cikk.
2011. jan. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
az én általános iskolámban anno volt egy, kiderült, a csaj apja megvárta egyik délután és agyba-főbe verte. Persze először az apját büntették a rendőrök, de aztán a vén sz*rháziról is kiderült, hogy pedofil így letöltendő szabadságvesztést kapott! a női pedofil vitát meg le kéne zárnotok, mert baromira nem ez volt a kérdés! -.-
2011. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

igen az apám.kicsi voltam mikor elösszőr megtörtént mindössze 8 éves voltam,mikor anyukám kórházban volt és megszülte a hugomat.a molesztálások 15-16 éves koromig voltak.nem tette be a p..ét de a lábam között élvezett el mindig.nem rég kiderült hogy a hugomnál is bepróbálkozott és akkor léptünk.mivel pesten dolgozott anyámékkal meg vidéken élünk így könnyebb volt eljárást inditani.nehéz volt de most előzetesben ül október óta.53éves és elvileg amax amit kaphat 16 év.az ügyvédje meg elbaszott vmit így plusz 5 évet kapott.remélem elitélik.és börtönbe kerül véglek.nagyon fáj aaz amit tett és nem volt bátorságom elmondani senkinek sem mert fenyegetőzőött.írtam neki egy levelet amiben számon kértem hogy miért kinzott mire volt neki jó mindez,erre tagadott mindent,nem is reagáltam a levelére,mert már nem érdekel.valszeg emiatt a lelki sokk miatt nem lehet gyerekem,pedig már szeretnénk.

21/N

2011. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja: ma 08:17


Jézusom, elolvastam amit írtál és annyira rossz érzésem lett annyira sajnállak és én felgyújtanám az ilyet hogy lehet valaki ilyen gusztustalan, a saját lányában okoz lelki sérelmeket. Nem tudom, hogy bírtad de én tuti késsel mentem volna neki :S

2011. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%
Akkoriban fel sem fogtam, de minden bizonnyal az az ember is pedofil volt. Általános iskolai tanárom (40 évvel idősebb) egy kiránduláson egyik este behívott a szobájába, aztán egy kis beszélgetés után megcsókolt, majd közölte, hogy szeretne az első férfi lenni az életemben. Hatodikos voltam. Sírva jöttem el onnan, szerencsére később sem volt durvább próbálkozása, így komolyabb lelki sérülések nélkül túl voltam rajta. Barátnőimnek elmondtam, de otthon nem, mert szerettem abba a suliba járni, és biztos, hogy kivettek volna onnan, vagy fogalmam sincs mi lett volna. Ja és bele voltam zúgva a fiába... :) Azóta szerencsére nem hallottam sokat róla, eltűnt a süllyesztőben.
2011. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én már elballagtam tavaly abból a suliból,de nekem az általános iskolámban van egy tesitanár,már nem mai csirke,de még ott dolgozik,mikor már rég nyugdíjasnak kéne lennie. Az egész suli tudja hogy az,többször szóltunk is,hogy nem egyszer több fiú/lány o.társam fenekét fogdosta,és többen rá is szóltak az o.társaim közül.
2011. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!