Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik alkoholista apa mellett...

Akik alkoholista apa mellett nőttetek fel, mi a legrosszabb emléketek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudjatok, hogy beírok nekem hál istennek nem isznak a szüleim.

De végig olvastam mindenkit, és nagyon meg sirattatok:'(

Úristen, ha tehetném kiszakítanálak mindannyiótokat onnan, és el hoználak magunkhoz!!:(:(:( csak, hogy ne szenvedjetek többet.

Hogy élhetnek ilyen "emberek" a földön?:(


22l

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%

Sok emlékem van,hiszen még nem is nőttem fel.Apám 2 éve rengeteget iszik,előtte is sokat ivott,de most már nem tudja tartani a mértéket,és mindig berúg.Részegen hazaállít,egy nap 4szer átmegy a mamámhoz és bunkó vele(igaz az a jó,hogy átmegy mert legalább segít neki).Velem is bunkó apám,szavakkal bánt,eltűnteti a dolgaimat(fél éve eltűnt a pendriveom,amin az emlékeim vannak),és sokszor nem tudja hova teszi őket.:@ egyszer-kétszer vert talán meg,de akkor nagyon.:|

Utálom apámat!!Nem is a vérszerinti apám.Anyám se a vérszerinti anyám. És ÖRÜLÖK NEKI,HOGY ŐK NEM A VÉRSZERINTI SZÜLEIM!!!:/

viszont anyámnak hálás vagyok örökre..na ő nevelt mindig ..csak is ő!

2011. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
89%

Amikor óvodáskoromban egy bottal megkergetett. Már akkor is volt annyi élettapasztalatom, hogy tudjam: ha azzal a karóval megüt, a csontom törik.


A másik, amikor a tíz forintonként félrerakott, gyűjtögetett pénzemet ellopta és elitta. A tízóraira anyutól kapott tíz forintok voltak azok. Más osztálytársam Coca Colát vett rajta az iskolai büfében (akkoriban ez még újdonságnak számított), én félretettem, elgudtam, de hiába... Egyébként bealvós részeg volt, nem agresszív. Soha semmit nem csinált odahaza, semmiben nem lehetett rá számítani. A kertet anyám ásta fel, a padlót anyám törölte fel még nagy pocakos terhesen is. Koraszülés, öcsém fél napot élt... :-(


Istennek hála, azóta már nem alkoholista, 18 éve nem iszik egy kortyot se. Most végre már van apám, akire büszke lehetek, a kisfiamnak pedig van nagyapja.

2011. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

-Hajnalban útra keltünk, hogy megkeressük, hová tűnt, mert úgy ment el részegen, hogy megöli magát.

- Esténként anyuval egy nagy késsel mentünk a garázsba, hogy le tudjuk vágni a kötélről,mert azzal ment ki órákkal előtte, hogy felakasztja magát, ha utána megyünk, megöl minket is(persze a kocsmába szökött, de senkinek sem kívánom azt a pár lépést, még garázshoz értünk)

-Hasbarúgások 11-12 évesen.

-Előttem vágta fel az ereit, tiszta vér volt minden, anyu lefogta, nekem kellett segítségért telefonálni.

-Mikor kitiltották otthonról, éjszaka visszajárt, padláson át akart bejönni, kikapcsolta a villanyt, ablakot akarta kitörni, rettegtünk minden éjszaka.

Nagykéssel jött látogatóba(rendőrség lett a vége)


Ennyit a gyerekkoromról :)

Mára már elmegyógyintézetben van.

2011. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a legrosszabb és a lemaradandóbb az volt, amikor szokás szerint részegen csinálta apám a balhét, és mondtam anyunak, hogy inkább menjünk el sétálni. El is indultunk, én már az ajtóban álltam, anyu még a cipőjét vette fel, és egyszer csak kirohant apám és megütötte anyut. Én oda rohantam, és mondtam neki, hogy inkább engem üssön.

Meg volt olyan, hogy már aludtam, és arra ébredtem, hogy sírást hallok a fürdőből. Kimentem és ott volt anyu vérző orral, és felszakadt szájjal.

Meg egyszer összevesztem vele, és bementem a szobámba, becsuktam az ajtómat, erre ő meg belerúgott meg ütött az ajtómba és kitört rajta az összes üveg. Másnap persze letagadta...

Sok ezekhez hasonló dolog volt.

2011. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
79%

Az én családomban fater ivott néha napján, de viszont 19 éves fejjel tudtam h mikor kell lépni és rendet tettem mindig.

1 szót nem engedtem ki a száján a lakásból, addig ütöttem még nem mondta h fejezzem be és hagyjam békén.


Vhol szerencse h fiúnak születtem, mert így sose volt terror, muteromnak mondtam h amíg 2-en vagytok itthon bármit csinál szólj és elintézem vele.

Egyszer felrepedt a szemöldöke fölötti rész és az a heg arra emlékezteti ahogy élt, Csak azt adtam amit kaptunk.

21/F

2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim válasza:
100%

Sziasztok.

Az én édesapám is ivott. De tavaly börtönbe csukták mert többször is megverte az anyum :S Nekem talán az volt a legrosszabb élményem hogy 2 éve megpróbált velem szexelni de aztán mégsem, helyette csak megpofozott és be estem a szekrényem és az ágyam közé. 1 fogam ki is esett de az már amúgy is várható volt mert nagyon mozgott. Psziho dokihoz járok emiatt de szerintem már teljesen jól vagyok. őszintén már azután 1-2 héttel rendben voltam de anyum az még mai napig is sír ha felhozzák neki. Elég rossz lenne az is hogyha meglátna hogy hova írok mert biztos megint sírna. Nagyon nem kiabált de rémisztő volt az ahogy részegen mosolyogva az ölébe ültetett és simogatta a combom a hajam meg a fenekem. És közbe mindenféle ocsmányságot mondott. Na de mind1 nekem ez volt a legrosszabb emlékem mind közül.

2011. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
100%
ja igen és 14/L
2011. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres verések, szitkozódások, térdeltetések...volt olyan is, hogy kizárt a lépcsőházba minket éjszaka...
2011. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Áruljátok már el, mi a fenét kell a válaszokon LEPONTOZNI??? Legyen már gerince a lepontozónak, álljon elő és magyarázza már el!
2011. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!