Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene válnom egy új...

El kellene válnom egy új talán jobb élet reményében?

Figyelt kérdés

10-éves házasságunk során 2 alkalommal csalt meg a férjem. A második kb egy éve történt, azóta ha szexre kerülne a sor mindig hárítok, illetve nagyon nyögvenyelősen adom oda nagam.Havi 1, max 2. Ha netán mégis akkór ő az aki csinál valamit. Lehet, hogy telyesen kiábrándultam belölle? Szeretnék rajtunk segíteni mert van két kisgyerekünk és ő a családfentartó.

Érdemes? Sikerülhet ezt még helyre hozni? Azt mondja hogy szerelmes még mindig belém és heti két alkalommal szeretne velem lenni minimum.


2009. jan. 29. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit átérzem amit érzel, mert engem nem csalt meg az uram, csupán szerelmet vallott a barátnőmnek, és én már ettől úgy kibuktam, hogy azóta másként nézek rá. Ha viszont még egyszer megtenné, vagy meg is csalna, akkor én már tuti megundorodnék tőle.Már én is gondolkodtam rajta, hogy hová is fordulhatnék.Pszichológust ajánlottak, hogy helyrehozzam az önbecsülésem, de nem tudom elképzelni, hogy egy agyturkász valóban tud nekem ebben segíteni.Nálunk is 2 pici van és soha életemben nem gondoltam volna, hogy valaha ekkorát csalódok a férjemben.Baromi könnyen mondják manapság, hogy válj el, de ugye, hogy nem olyan könnyű új életet kezdeni 2 kicsivel?Pedig mi sem vagyunk szegények, mégsem tudnám egyedűl úgy öltöztetni taníttatni és gondoskodni a gyerekeimet, mint most még eggyütt.Úgyhogy szerintem marad a kompromisszum és biza pszichikailag rohadt megerőltető a sok jót keresni a párunkban, amikor mindig előjön az a seb.Nem tudok tanácsot írni, csupán együttérzésből írtam le az én hasonló problémám is.
2009. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást! Ha lehet szeretném hasonló illetve a párom helyzetében lévő úrak váleményét is megtudni. Köszönöm
2009. jan. 29. 09:03
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

ha nem adod meg neki, amire szuksege van, akkor o is boldogtalan.. nem kivanod a szexet? akkor menj(etek) el szepen pszihologushoz..vagy elobb utobb megint felrelep..ha a szex miatt lepett felre..


elotte normalis volt a szexualis eletetek?

2009. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindig rendben volt. Azt mondta, hogy nem akar úgy élni melettem mintha csak lakótársak lennénk. Ha úgy érzem akkor a válásba is belemenne mert ez így senkinek sem jó. Megigérte, hogy nem lép félre többet.
2009. jan. 29. 09:15
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
az igeret szep szo...ketszer megcsalt,azt hiszed megvaltozik?hat nem.csak egy ideig lessz jo.es ezt valahol a szivetek melyen tiis igy erzitek.sajnalom a helyzeted,nincs ennel megalazobb egy nonek,foleg hogy meg ezekutan leis kell vele fekudni.mennyiben mas egy anya egy apatol.mi mindenben csak a gyerekek erdekeit figyeljuk,de egy ferfi...olyan ko0nnyeden felrelep,nem figyelve,hogy van ket gyereke egy szereto felesege.meg persze az is ott all,hogy biztos a dolgaban,biztos benne,hogy ugy semhagynad ott.te tudod mennyi a turheto kepesseged.en kulfoldon elek itt meglehet azt tenni,hogyha a ferjem megcsal es azert vallakoznank mindenmegsporolt penzt,hazat stb. a feleseg,gyerekekkel egyuttmegkap,es persze havonta fizetnie kell.itt nem olyan nehez egy megcsalt anyukanak valason gondolkodni.esetleg nezzutana,hogy jar magyarorszagon.nehogy csak azert legyel vele mert nincs penzed.ezt ellehet intezni.sok sikert
2009. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy mindent megkapsz? Ezek után akkor a volt férj hajléktalan lessz? Igy hogyan gondoskodik a gyerekeiről a jövőben?
2009. jan. 29. 09:57
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

09,48-as válaszolónak!


Itt Magyarországon csak elvileg áll a jog az anyák és a gyerekek mellett.Külföldön azt el sem tudják talán képzelni,hogy itt egy apuka mit meg nem tehet a családjával.Teljesen el tudja az anyát lehetetleníteni anyagilag.Szerintem sokan élnek emiatt együtt,tűrnek el olyan dolgokat amiket nem kellene.Itt meg lehet nyugodtan alázni egy anyát azzal,hogy szeretőket tart a férje mellette,és még sok más ocsmánysággal is.És még állandóan az apák panaszkodnak,hogy velük méltatlan a jog.

Csak azt nem értem,hogy ilyen esetekben mindig azzal etetik a nőt a férfiak,hogy nem jelentett semmit a szerető,de ha a nő lép félre azt nem tartják megbocsájthatónak,akkor nem így látják.Azt pedig nem értik,hogy egy megcsalás után a feleség miért undorodik meg a férjétől.Pedig egyértelmű.Én is voltam ilyen helyzetbe,és csak a gyerekek tartottak akkor vissza a válástól,meg,hogy nem tudtam volna fenntartani magunkat gyesből.

Külföldön teljesen máshogy működnek ezek a dolgok.

Nem tudom milyen tanácsot lehetne adni.Ha nem függne a nő a férfitól,akkor a menekülés talán.De azért ehhez ismerni kell a férjet is.Az biztos,hogy már egy eset után sem jön helyre a bizalom többet 100%-an.

2009. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
hat miert lenne hajlegtalan?jappanban elek,ugyanez volt a baratnommel itt,megcsalta a ferje.valakoztak,minden a felesege meg a gyerekeie lett,a ferje(ex)most egy kis lakasban el,es megint nullarol kezdi.de ugy kell neki.
2009. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
10:15 teljessen egyet ertek veled.de nagyon szomoru,hogy ez igy megy.ez az allam hibaja fokepp.
2009. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
ja es persze a munkaja megmarad;)amibol szepen fizeti a gyerekekre minden honap.es ennek igy kellene mindenutt lenni.nefelj a ferfiak is meggondolnak,hogy meg e csaljak a feleseguket.ja es itt meg ilyen is va ,hogy ha 10evet leel egy hazassagban es elvalnak az ex feleseg is kap a nyugdijabol ha meghall a ferfi.jo mi?
2009. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!