Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

'4 éves vagyok, és van egy barátom, de a szüleim nem engedik hogy barátom legyen. Talált anyu egy olyan képet amin a barátommal csókolózunk és azt mondta hogy már nem vagy szűz, pedig csak csókolózás volt/van. Elmondtam anyunak hogy szűz vagyok, és korainak érzem a szexet de nem érti meg, el akar vinni nőgyógyászhoz.


Ja azt kifelejtettemm hogy anyu azt mondta: ha 18 éves korod elött veszted el a szüzességed kitagadlak!

pedig anyu 17 évesen szülte meg a nővéremet!!


Miért ilyen?:S


2011. jan. 5. 21:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Akkor már csak egy észrevétel: itt egy konkrét ember, konkrét problémájáról van szó. Akkor miért írsz általánosságban a tizenéves lányokról?


Különben ennél a kérdésnél tulajdonképpen a kérdező segítséggel fordult Hozzád (is), ha nem is személyesen, hanem online. A reakciódat olvastam.


Azért azt megkérdezhetem, hogy hol végeztél, és most hol tanulsz pszichológiát?

2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ne nem kérdezheted meg:D vagyis megkérdezheted... csak nem találsz választ
2011. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon végeztem. És nem is Magyarországon tanulok
2011. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!