Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem hagy nyomot a lelkében?

Ugye nem hagy nyomot a lelkében?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy haza kellett költöznöm a szüleimhez a két gyerekemmel. Apám egy igazi idióta, a nőket nem nézi semmibe, rossz természetű ember. Az egyik unokáját szereti, mert ő fiú, de a 12 éves kislányommal nagyon gonosz. Megjött a menstruációja, véres lett a nadrágja, bedobta a szennyes tartóba, erre apám kivette, és mindenki előtt elkezdett vele üvölteni, hogy mit képzel magáról, jó lesz neki még az a nadrág, nem fogunk rá ennyit mosni. Mit csináljak, nincs hova menni, apámnak nem merek visszaszólni, mert akkor azt mondja, hogy menjünk a házából. A volt férjemre nem számíthatok.
2011. jan. 5. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsónak nincs igaza. De ez csak egy vélemény. Ha a nagypapa így viselkedik, én akkor sem kezdeném belenevelni a kislányomba, hogy milyen rossz is az én apukám, mert mégis csak ő az. Vannak ilyen férfiak, akik ebben nőttek föl, ezt szokják meg, ez nekik a normális, ami persze nem mentség, és nem elfogadható, hiszen undorító és megalázó viselkedés. Beszélgess a kislányoddal és mond el neki, hogy a Nagypapájának nincs igaza, és ettől függetlenül még szereti őt a maga módján. És apukádnak is mond el, hogy elviselted, hogy veled ezt csinálta, és anyukáddal is, de a kislányod nem tehet semmiről, nem ez a megoldás. De semmiképp ne kezd azt mondani a lányodnak, hogy a Papa milyen egy rossz ember. Szerintem.
2011. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nincsen valami rokon akihez mehetnétek? Nem teheted ki ennek a lányodat! :S A volt férjedre miért nem számíthatsz? Őt is csak érdekli, milyen körülmények között él a gyereke, vagy nem? Ez nagyon durva amit leírtál, inkább nem is minősítem az apádat, mert nem menne át a szűrőn.
2011. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs testvérem, senkim, akihez mehetnénk, a volt férjemet meg egyáltalán nem érdekli a saját gyereke.
2011. jan. 5. 18:38
 24/27 anonim ***** válasza:
Esetleg ved fel a kapcsolatott a gyámügyel hátha tudnak valamilyen lakhatást keresni.
2011. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Biztosan apukádat is sokat bántottak annó a nők és alázták meg... Ahogyan manapság is a sok egoista öntelt pics* megalázza a férfiakat aztán meg csodálkoznak ha állattá válnak. Mindennek van oka. Mindezek ellenére próbálj meg elköltözni otthonról ha tudsz szegény kislány ne sérüljön esetleg ha albérletet nem tudsz kifizetni akkor szoba bérlés?
2011. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ma 00:27 jaj szegény férfiak....
2011. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Önkormányzattól önkorm. lakást igényelhetsz, de mire megkapod a lakást, már a lányod főiskolára fog járni. Tapasztalat.
2011. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!