Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem hagy nyomot a lelkében?

Ugye nem hagy nyomot a lelkében?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy haza kellett költöznöm a szüleimhez a két gyerekemmel. Apám egy igazi idióta, a nőket nem nézi semmibe, rossz természetű ember. Az egyik unokáját szereti, mert ő fiú, de a 12 éves kislányommal nagyon gonosz. Megjött a menstruációja, véres lett a nadrágja, bedobta a szennyes tartóba, erre apám kivette, és mindenki előtt elkezdett vele üvölteni, hogy mit képzel magáról, jó lesz neki még az a nadrág, nem fogunk rá ennyit mosni. Mit csináljak, nincs hova menni, apámnak nem merek visszaszólni, mert akkor azt mondja, hogy menjünk a házából. A volt férjemre nem számíthatok.
2011. jan. 5. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
pedig valahogyan el kell jönnötök onnan, ez iszonyatos lehet egy ekkora gyereknek....
2011. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok a lányomért, hogy a sok sérelem nyomot hagy a lelkében.
2011. jan. 5. 15:13
 3/27 anonim ***** válasza:

De tutira igen :-(

Próbáljátok amennyire lehet, nagyívben elkerülni a "kedves" papát.

2011. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
És anyád ezt hagyja???képes g ilyen emberrel élni évekig??
2011. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Állandóan beleköt, semmi nem jó, amit csinál, de amit írtam, az már nekem is sok volt!
2011. jan. 5. 15:16
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha megjön neki, és véres lesz a ruhája, akkor dugja el a szennyestartó aljába hogy a papa ne vegye észre. Lehetőleg minél jobban kerülje el, és beszélgess sokat a lányoddal. Szeresd a nagyapja helyett is!!!
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Veled is ilyen volt? Hiszen te is lány vagy. Anyukáddal is goromba?
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Anyu már öreg, sajnos az ő idejében nem tudott egy nő egyedül érvényesülni, mostanra meg már megöregedett.
2011. jan. 5. 15:18
 9/27 A kérdező kommentje:
Engem is sokat bántott, de minél idősebb, annál rosszabb.
2011. jan. 5. 15:19
 10/27 A kérdező kommentje:
Most szerintem azért bántja őt, mert védtelen, kiszolgáltatott kislány, őt a legkönnyebb bántani.
2011. jan. 5. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!