Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem elvesztettem azt ami miatt érdemes volt élnem?

Figyelt kérdés

Valami elveszett belőlem. Nem érzem az életkedvet, nem tudok szívből boldog lenni, csak ha magamra erőltetem és akkor is csak pár percig. Nem élvezem a zenét se a táncot mint régen, nem látom semminek értelmét, nem érdekel semmi.


Minden iránt elveszítettem az érdeklődésemet. Élek mert muszály, de ha nem lennének meg a napi rutinjaim egész nap csak feküdnék az ágyban.



Mit tegyek, hogy újra éljek és ne csak létezzek?

Boldog akarok lenni, de úgy néz ki hogy semmi se tesz boldoggá. Hinni és bízni nem vagyok képes többé...


2011. jan. 4. 19:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Térj be egy onkológiai klinikára,őszintén beszélgess el pár beteg emberrel,és Ők,akiknek a napjai meg vannak számolva mindent elmondanak az élet értelméről,szépségéről,álmokról,vágyakról,tervekről és a rohanó időről!
2011. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájöttél oszd meg velem is, mert az egykori táncparkett ördöge kezd depis lenni és nem jönn rá mi az oka!!! 21/F
2011. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Voltam depressziós két éve, rossz következménye lett. Most is kezdek szépen-lassan befordulni... Még igyekszem tartani magamban a lelket, hisz mellettem an egy csodálatos ember, nem ezt érdemli.

Keress magadnak valami célt: még fiatal vagy, de kell, hogy legyen valami álmodnak: család (azért dolgozni, hogy megteremsd a feltételeket a majdani párodnak és gyermekednek), vagy jogosítvány, nyelvvizsga (ezek mind jól jönnek a munkához), vagy szerezz be egy kisállatot (ahogy előttem is írták). Egy kiskutyus annyi szeretetet tud adni, hogy elfelejted a búdat.

Amúgy tényleg szomorú, hogy ennyien ilyen lelkiállapotban vagyunk. De muszáj élnünk, így nem szabad feladnunk. Végig vegetálni az életet mégsem olyan jó ötlet. Vannak jó dolgok, csak sokan elsiklanak felette. Akár egy szerető család, barátok..

2011. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

az egyetemet fejezd be!egyébként későbbi munkalehetőségeid tragikusan leszűkülnek!


milyen zene lelkesít? komolyzene?

ilyenkor, (nekem legalább is) a komoly zene segít..

- Mozart, Chopin..

fel a fejjel, üdv: Anna


nézd a kis pingvin, hogy örül a hóesének: ))))

[link]

2011. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

jav: hóesésnek..

(gyógyszert ne szedj! azt csak elkezdeni lehet,

nem jó megoldás..) üdv.:Anna


http://www.youtube.com/watch?v=-6MO7y7rJOk&feature=player_em..

2011. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

és még egy: egy szerelmi csalódást nem kell gyógyszerrel kezelni.. és nem is kellene sokat gondolkozni felette, mi lenne a megoldás...az a nehéz most, hogy utólag lehet csak megérteni a dolgokat, de előrefele kell élni


az igazi szép szerelem akkor fog elérni, amikor nem is gondolnád-várnád

úgy jön az, mint a Shakespeare drámákban: derült égből villámcsapás - úgy lesznek szerelmesek

" a fájdalom ott ajándékozza el gyógyító erejét, ahol nem is véljük" (Heidegger)

2011. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!