Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem elvesztettem azt ami miatt érdemes volt élnem?

Figyelt kérdés

Valami elveszett belőlem. Nem érzem az életkedvet, nem tudok szívből boldog lenni, csak ha magamra erőltetem és akkor is csak pár percig. Nem élvezem a zenét se a táncot mint régen, nem látom semminek értelmét, nem érdekel semmi.


Minden iránt elveszítettem az érdeklődésemet. Élek mert muszály, de ha nem lennének meg a napi rutinjaim egész nap csak feküdnék az ágyban.



Mit tegyek, hogy újra éljek és ne csak létezzek?

Boldog akarok lenni, de úgy néz ki hogy semmi se tesz boldoggá. Hinni és bízni nem vagyok képes többé...


2011. jan. 4. 19:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
üdv a klubban...
2011. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

20 éves fiú vagyok egyedül élek.

Egyetem mellett dolgozom.

Szerettem a munkámat. Mára ez is csak kötelesség. Aztsem tudom mit akarok az élettől. Holnap megyek pályaválasztási tanácsadóhoz, de eléggé elkeserít, hogy 2 év tanulás kárbaveszhet, ha nem jövök rá, hogy mit szerettem volna a munkámban...

2011. jan. 4. 19:51
 3/26 anonim válasza:
87%

Keress pozitív dolgokat az életedben!

Például van barátnőd, vannak barátaid?

2011. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki kiégett ne tőlük kérj tanácsot, kérj az orvostól antidepresszánst.
2011. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 15 vagyok, de ugyanezt érzem, a zenének még tudok örülni, meg a cicámnak. Néha a családomnak is, de néha az őrületbe kergetnek. És tudom, hogy nem a "hormonok", mert 10 év múlva is ilyen leszek, mert semmi nem lesz jobb, sőt....

Nem tudsz sok mindent csinálni, ha van lehetőséged, utazz, szerezz barátokat, járj el valahova, még ha nem is a te világod, lehet, hogy találsz olyan embereket, akik megértenek, tudnak segíteni. Sok sikert kívánok!

2011. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Allergiás vagyok az antidepresszánsra.


Barátaim is vannak, de egyre távolodnak.

A barátnőm elhagyott, épp ezért vagyok a béka s*gge alatt.

Pedig már régen volt, nagyon régen... 8 hónap telt el azóta.

2011. jan. 4. 20:00
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
De komolyan.Ez a kezdeti depresszió jelei.Nekem sincs kedvem semmihez.Imádtam a munkámat.Mostanra a f@x tele van vele.Pasizni sincs kedvem.Parasztok az emberek is.Senki nem figyel a másikra.Hobbyd van?Nekem volt.Azt is unom.
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Szívesen elmennék messzire, nagyon messzire. Mondjuk elköltöznék Spanyolországba vagy Ausztráliába. Olaszországba nem mert olaszul nem tudok....


félretettem egy kis pénzt, de az nem elég, hogy elmenjek innen... Sokat gondoltam arra, hogy elmegyek innen. Ezen a helyen csak bánat van és magány. Lehet jobb lenne, ha azon dolgoznék hogy elköltözzek innen és nem azon hogy túléljek minden napot...

2011. jan. 4. 20:02
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihajítanánk az internetet, sokkal jobb lenne mindegyikőnknek. Pontosan tudom, mit kéne tenni, hogy jobb legyen, de csak ülök itt és cseszem az időt. Amíg nem volt net, nem így volt.
2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember érez így,nagyon rossz a helyzet.Kevés ember van akinek mindenben jó,azok örüljenek mert szerencsések.

Szerintem is probáld meg meglátni a jót.Nézz olyan dolgokat pozitivnak amit nem is gondolnád h jó dolgok.Például vannak akik nagyon betegek,van akinek nincs fedél a feje felett vagy van de éppen nincs füttés villany vagy esetleg még fürdőszoba sem.Van sok ember aki éhezik,rengeteg akinek nincs munkája.Proál meg kicsit erőtmeriteni abbol amid van.Majd ha találsz magadnak társat remélhetőleg az boldogabbá tesz és lehet kettötökért érdemesebb lesz küzdeni.Kitartás.Ami nem öl meg az erősebbé tesz.Attol hogy rottyon vagy nem oldodik meg semmi,max még beteg is leszel amiből nehéz kilábalni.

2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!