Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásnál mennyire...

Párválasztásnál mennyire követtétek a szülői mintákat?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a pár hasonlít akár külsőleg, akár belsőleg az azonos nemű szülőtökre, vagy homlokegyenest más típus?
2011. jan. 4. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé hasonlít a vőlegényem édesapámra, minden, amit apuban szeretek, meg van benne is. Viszont apa rossz (néha elviselhetetlen) tulajdonságai szerencsére nincsenek meg benne. CSak olyan rossz tulajdonsága van, amit tudok tolerálni. Példák: Mindketten magasak, erősek, sokszor olyanok, mint egy nagy gyerek, a "világnézetük" is nagyjából azonos. Nagyokat szoktak beszélgetni, előtte apu egyik barátomat sem kedvelte igazán. Mikor először közelebb kerültem a vőlegényemhez, és megéreztem az illatát, dettó olyan volt, mint apué, kiskoromban sokszor aludtam pl. apa pizsamájával, és mindig jó emlékek fűződtek apu illatához. Így aztán valahogy egyből tudtam, hogy nekem ő az igazi. De semmi perverziót nem kell ebben látni. Természetes dolog, hogy ált. az ellenkező nemű szülő áll közelebb a gyerekhez és fordítva. A vőlegényem sem apapótlék és nem vagyok apuci pici lánya sem. :D
2011. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, eddig szerencsére nem volt dolgom alkoholistákkal.
2011. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!