Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a fiu-lány barátságban?

Hisztek a fiu-lány barátságban?

Figyelt kérdés

nos 1 fogalmazást kéne irnom h van-e fiu lány barátság.. én hiszek benne mert rettentő sok lány barátom van és teljesen megértjük egymást. szóval kellenének érvek hogy télleg lehet fiu és lány között barátság.. :)

15/F


2011. jan. 4. 16:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én hiszek, bár azért ez nem olyan mint pld fiú és fiú, vagy lány - lány között! Szerintem mindig van benne egy kis rejtett vonzódás is! :) de attól még működhet, nekem is vannak lány barátaim
2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Egy leszbikus nő és egy homoszexuális pasi között mindenképpen:)

De egyéb esetekben is, de az igazán jó barátságok nagyon ritkák, nehéz kialakítani, megtartani pedig még nehezebb. Nekem is vannak ilyen kapcsolataim fiúkkal, de messze nem olyan mély a barátság, mint a lány barátaimmal.

De ami nekem még "elképzelhetetlenebb", az, hogy a szerelmemmel nagyon jó barátok legyünk (természetesen szakítás után). Velem ilyen még nem volt (remélem most sikerülni fog, mert nagyon kedvelem ezt az exem), valahogy nem tudok úgy tekinteni rájuk, mint potenciális barátokra.

2011. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Egy lány barátnőm van az osztályból, a többi fiú (azért vannak még lányok, csak nem állnak olyan közel). A fiúk nem tudom, miért barátkoznak a lányokkal, de hogy a lányok miért fiúkkal azt leírhatom.

A fiúk nem nyafognak annyit, nem foglalkoznak fölösleges dolgokkal, csak a lényeggel (mondjuk néha túlságosan is) szerintem sok dologban sokkal okosabbak értelmesebbek, mint a lányok. Az már csak mellékes persze, hogy az intelligensebbje előre enged, cipel helyetted stb..:D Szerintem unalmas lenne csak a saját nemeddel barátkozni, mert a fiúkban tényleg ok dolog van, ami a lányokban nem, és ami a lányokban megvan, az megvan bennem is, tehát nincs szükség más lányra. Természetesen vannak lányos dolgok is, amit csak lányokkal lehet megbeszélni, lányokkal tudsz pletykálni,(fiukkal nem, ők szinte képtelenek erre, meg a kibeszélésre) tehát mindkét nemből kell barát.

Általánosban egy darab fiú barátom nem volt, csak lányok, régen a fiúk és lányok között éles határ húzódott az osztályomban. Bementem a középsuliba, ott mindenki egymás ölében ült, már az első hetek után, ölelgették egymást. Ég és föld.. Nehéz volt először megszokni a fiúkkal való barátkozást, de aztán sikerült.

2011. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Rettentő sok barátja nem hiszem, hogy lehet az embernek. haverja meg ilyesmi lehet, de barátból ahogy én tapasztalom nincs olyan sok.

Kettő fiú barátom van, abból az egyik meleg. Na ő a legjobb barátom.

2011. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok, 18/L
2011. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:43

na ez volt a 18/L

2011. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"A fiúk nem nyafognak annyit, nem foglalkoznak fölösleges dolgokkal, csak a lényeggel (mondjuk néha túlságosan is) szerintem sok dologban sokkal okosabbak értelmesebbek, mint a lányok. Az már csak mellékes persze, hogy az intelligensebbje előre enged, cipel helyetted stb..:D Szerintem unalmas lenne csak a saját nemeddel barátkozni, mert a fiúkban tényleg ok dolog van, ami a lányokban nem, és ami a lányokban megvan, az megvan bennem is, tehát nincs szükség más lányra. Természetesen vannak lányos dolgok is, amit csak lányokkal lehet megbeszélni, lányokkal tudsz pletykálni,(fiukkal nem, ők szinte képtelenek erre, meg a kibeszélésre) tehát mindkét nemből kell barát"


te elég furán látod a világot O_o

2011. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
17:43 Jesszus, de beteg gondolataid vannak.
2011. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Miért? Röviden tömören így látom..:D Természetesen ezt így az osztályra értem, suliba a viszonyokra. Amúgy van egy legjobb barátnőm, aki tőlem pár házra lakik állandóan együtt vagyunk, reggel együtt megyünk, közösen megünneplejük az ünnepeket, mindent megbeszélünk, és a anyukája már szinte lányának tart, az én anyukám őt úgyszintén. Úgyhogy igen kellenek lány barátok is, mert nélkülük nem lehet az biztos. Viszont a lányok többsége mindent túl bonyolít, komplikál,a fiúk egyszerűen látják a világot, tudnak lazák lenni, és bulizni, meg hülyülni csak velük lehet igazán.
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Igen igen igen :D

A haveri társaságomban kb csak én vagyok lány, és nagyon megértjük egymást, sokat segítenek nekem, és én is nekik. Számomra fontosabbak mint egy barátnő :) (bár lehet azért mert csalódtam a legjobb bnőmben..)

15/L

2011. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!