Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a fiu-lány barátságban?

Hisztek a fiu-lány barátságban?

Figyelt kérdés

nos 1 fogalmazást kéne irnom h van-e fiu lány barátság.. én hiszek benne mert rettentő sok lány barátom van és teljesen megértjük egymást. szóval kellenének érvek hogy télleg lehet fiu és lány között barátság.. :)

15/F


2011. jan. 4. 16:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek, mert kiskorom óta jobban kijövök a fiúkkal (ennek talán az az oka hogy fiú tesóm van csak) és a jelenlegi 3 legjobb barátom közül is 2 fiú. Soha nem volt köztünk semmi és nem is akartuk. Ismerem a párjukat is és velük is jól kijövök.
2011. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek,bár nem vagyok fiatal. Tini koromban is sok fiú barátom volt, és most, öregkoromra is van egy pár, bár azt mondják sokan, hogy nem lehetséges, mert mind a kettő mást akar. a fiú a lányt, a lány meg a fiút.
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
72%

Én nem vagyok benne biztos hogy mély barátság létrejöhet. Ámbár miért ne? Az a helyzet, hogy tényleg egy fiúnak és egy lánynak általában más témák fontosak, más témakörben jártasak. Az biztos, hogy nekem is van rengeteg lány barátom de nem vagyok velük olyan jó barátságban mint a fiú haverjaimmal.

De ez én vagyok.

Tehát nem az a kérdés, lehet-e köztük barátság, hanem hogy milyen mély barátság lehet, egy fiú és egy lány között ami még csak barátság.

2011. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező: és te sose találtad őket vonzónak?


Szerintem nem lehet. Az egyik (ha tényleg jó barátok), elkezdenek vonzódni egymáshoz egy idő után..

2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet.:) Attól még, hogy ellenkező nemű emberekről van szó, nem feltétlenül van meg a vonzódás, és szerelem sem feltétlenül alakul ki. Szerintem sokan tudnának példát mondani, köztük én is.
2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Én nem hiszek, az egyik fél mindig többet akar a barátságnál, és ez idővel minden fiú-lány barátságban előjön. 24 N
2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
2 értelmes ember között lehet, 2 ösztönylény között nehezebb de talán köztük is lehet
2011. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A páromnak vannak lány barátai, az egyik már vagy tíz éve. Mellesleg én is jól kijövök vele. Nekem is van egy pasi barátom. Szóval nincs ezzel gond, ha mindkét fél barátságnak gondolja.
2011. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalom, hogy minél értelmesebbek az emberek annál gyakoribb, hogy ellenkező nemű barátaik vannak, akik csak barátok, de akár mély barátság is lehet az
2011. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%
tanár ad ilyen hülye szexista sztereotip kérdést nektek fel?
2011. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!