Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a szülőnek...

Miért nem lehet a szülőnek visszabeszélni? A szülő egy felsőbbrendű lény?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy mondhat hülyeségeket, lehet igazságtalan. Miért kell mindig nekik igazat adni?
2011. jan. 4. 16:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Oxitocint nem a gyermek termeli -.-
2011. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

Az én lányom szokott nekem visszabeszélni,de akkor általában le szoktam sz*rni őt, hogy tudja már hogy mi van.Akkor pl megkér hogy vigyem el kozmetikushoz akkor a válaszom az hogy : Minek fárasszam magam,ha úgy beszélsz velem mint egy kutyával? Menj el gyalog..vagy hívd fel apádat.Utána meg mindig ő jön oda hogy : Bocsi anyuci,átölel,puszilgat..

Aztán megenyhülök,persze akkor ne is kérjen tőlem semmit 1 napig,minimum.Ezt nem direkt csinálom,ez belülről jön nekem. :-)

42.N

2011. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

17.05.

Nem haragszom anyámra, írtam, hogy szinte barátnői a viszonyunk, nagyon szeretem. De amit nem kértem, azt nem fogom megköszönni és nem leszek érte hálás, tisztelem mint embert, de nekem ne mondja azt, hogy "azért mert az anyád vagyok" stb.

2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"szinte barátnői a viszonyunk"

Ez sokmindent elárul. Manapság sok szülő így neveli a gyerekét. A haverja akar lenni, nem a szülője. Nem azt mondom, hogy orbitális hiba, és hogy így sose lesz belőled tisztességes felnőtt, de szerintem ez is hozzájárul a mai társadalmi problémákhoz, az elidegenedéshez, az önzőséghez.

2011. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Te így gondolod, én pedig másképp. Te ezek szerint másképp lettél nevelve, én viszont így. 20 éves vagyok, a kapcsolatom a szüleimmel már csak ilyen marad. Nem vagyok/leszek egy elcseszett felnőtt, mert ilyenek vagyunk anyuval, jó példát mutatott attól függetlenül, hogy nem zárt burokba.
2011. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni ki mit ért szinte barátnő kifejezésen.
2011. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

idézem anyámat:

"én sz.talak a világra, ne pofázz vissza"

Na.Ezért.

2011. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a szó, hogy 'eltart'...ha már ennyire unatkoztak a kedves szülők, hogy gyerelet nemzettel erre gusztustalan Földre, akkor tessék szépen ellátni a gyereket+ kielégíteni a szükségleteit. Eltartani....mintha a kölyök kérte volna, hogy csinálják meg.
2021. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!