Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezte már valaki így magát?

Érezte már valaki így magát?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és fogalmam sincs, h mi az amit szeretnék csinálni az életben, semi motivációm a továbbiakhoz, semmi hobbim, barátokkal sem szeretek eljárni. Röviden, nem tudom, h mit szeretnék,h mi a jó nekem. Érezte már valaki ilyet? Ha igen, később ez változott?
2011. jan. 4. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémával, többektől hallottam már ezt és azért ki szokott ez a dolog alakulni.

Egyelőre sodródsz az árral, de az élet majd odavezényel téged egy útra, amin elindulhatsz és megtalálhatod a boldogulásod.

Fiú vagy vagy lány?

Gondolom, van valamilyen szakmád.

Dolgozni szeretnél, vagy tanulni?

Először ezt döntsd el. Ha dolgozni akarsz, pályázz a végzettségednek megfelelő állásokra, vagy ha azzal nem vagy elégedett, bármi másra, ami iránt érdeklődést mutatsz. Ha egyszer elhelyezkedsz, ott már találkozni fogsz emberekkel, beszélgettek, és ki tudja, pont egy ilyen beszélgetés alkalmával találsz rá az érdeklődésednek megfelelő lehetőségre. Fel a fejjel!

2011. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én kimentem au pairkedni külföldre 1 évre, pénzt kerestem, utaztam, nyelvet tanultam, és közben pontosan sikerült kigondolnom, mit is szeretnék. Csak ajánlani tudom.
2011. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:) Lány vagyok, még tanuló (6 hónapig, hisz az idén diplomálok).

Utazni sem szeretek, de ha szeretnék sem lenne olyan, akivel szeretnék.:S

2011. jan. 4. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel... :S
2011. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mondanám, h akk csináljuk együtt, hátha könyebb lesz.;)
2011. jan. 4. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem nap,mint nap,én 19 éves lány vagyok.Nem tudom el fog e múlni ez,de engem is nagyon érdekelne!
2011. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most is sírok, és a legszívesebben eltűnnék a világról...cs nem akarok másoknak fájdalmat okozni. Még mielőtt valaki ..., nem azért írom amit írok, h sajnáljatok, semmi szükségem rá.
2011. jan. 4. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Magamat hallom ezzel is:D:D Nemtok most sírni,de volt már,h sírtam. A legszívesebben elmennék,de nincs szívem a családom miatt,leginkább anyukám miatt alap gondolataim egyike.És nem kell sajnálni,nem emiatt írom énse:D Annyira szar,h az hihetetlen..
2011. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah, sz.r.:( Tudom, h mondanák mások, h örülhetnék, m egészséges vagyok, sulizom, élnek a szüleim... de ennek ellenére semmi értelmét nem látom az életemnek. Többször eldöntöttem, h változtatok az életemen, eljárok barátokkal, edzésre, h lefoglaljam picit magam,... áá, de másnapra már arra sincs kedvem...
2011. jan. 4. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök fura de ugyan ezt érzem, 2 éve még annyira más volt minden. Tele voltam tervekkel, buli buli hátán, barátok. Hónapok óta azon gondolkozok, hogy mi változott de nem jövök rá... 21/F
2011. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!