Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit csináljak?

Miért van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig rosszabbnak/csúnyábbnak/hülyébbnek érzem magam másnál.Bűntudatom van tanulásnál(plha fáradt vagyok és nem tanulok). Mindig szomorú vagyok, mert a barátnőm arról beszél folyton, hogy neki most ilyen jó pasija van stb-stb. Mindig őt szereti mindenki! Mindig ő a jó csaj! Én meg csak a kis béna csaj. Szerintem. Miért mindig másnak sikerül minden?
2011. jan. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy szokták mondni: a hiba az ön készülékében van...Küzd le magadban ezeket a rossz érzéseket(korlátoknak hívják őket) fogadd el magad olyannak milyen vagy. Ez a titok.
2011. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is.. mindenki csak barátnőmmel akart lenni, ő volt a szép stb..

Tűrtem ezt 9 hónapig kb, majd jött a nyár, összejött a barátjával, mivel én nem bírtam a barátját nem jártam ki, aztán rajtam sírta ki magát, rögtön jött vissza hozzám.. aztán összejöttem barátommal, először elvoltunk még barátnőmmel is, aztán egyre rosszabb szemmel nézte hogy boldog vagyok.. sajnos ő csak egy vérszívó volt..

Gondolkozz el mit nem szeretsz magadba, ha tudsz változtass ezen, légy nyitott mások felé, és koptasd le a barátnődet, hagy vegye észre magát :)

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
valószínű csunya is vagy, lusta is, és vesztes típus.
2011. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:09 Szomorú az ilyen ember mint te. Hogy írhatsz ilyet? Magadból indulsz ki?


Ne is figyelj rá, kedves kérdező! És ne legyél elkeseredve! =) Szerintem ezt csak te gondolod így, és ki tudja mennyi pasinak tetszel, csak nem mernek kezdeményezni! =) Tudod, az embernek mindig vannak hullámvölgyei, egyszer fent egyszer lent. te most lent jársz, de eljön az az idő is, amikor fent leszel és boldog leszel. Addig is ne emészd magad, az ilyen gondolatokat ki kell kerülni, el kell hessegetni. Nem szabad belefulladnunk a depresszióba. Gondold el, hogy mindig lehet rosszabb is. Biztosan nem vagy csúnya, sem hülye, sem rossz. És miből gondolod, hogy te vagy a béna csaj? Mondta már valaki? Nem hiszem. Ne gondolj ilyenekre. És mi a jó csaj? Az agyonsminkelt miniszoknyát hordó ribi? Már bocsi. Eleinte a pasik 99%-a erre csorgatja a nyálát, de később már nem ez lesz a fontos nekik. =) Nem igaz? Ez az én teóriám, javítsatok ki, ha tévedek =)

Remélem kicsit felvidultál, és azokra az "okosokra", akik számítógépen keresztül megítélnek, hogy biztos ilyen meg olyan ronda vagy, ügyet se vess! Nem kell velük foglalkozni. Valószínűleg ők a ronda bányarémek, és attól érzik jobban magukat, ha másokat kritizálnak, és a saját szintjükre rántanak. Nem kell velük foglalkozni, nem érdemlik meg, hidd el =)

Sok boldogságot, szó szerint!! :)

2011. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a csúnya, a rossz, a hülye voltam (mély depresszióban szenvedtem, így hát nem voltam senkinek túl szimpatikus, bevallom megértem :))

4 éven keresztül néztem középsuliban ahogy a kis csinibabák ( hehhe már aki szerint :D ) dicsekedtek hogy jajj de szépek jajj de jók, a tanárnéni kedvencei... Persze hetente bömböltek hogy megint dobta őket a pasijuk, nekem mégcsak egy haverom sem volt.

Most itt vagyok immár 100%osan... ugyanazzal a külsővel, ugyanazzal a jellemmel, mindenki szeret, a párommal élek, és mindenki csak dicsér hogy milyen gyönyörű vagyok (jó azért túloznak rendesen)... az a baj, nem vagy kompatibilis a környezeteddel, ez suliban sok emberel előfordul. Nyugi, később más lesz minden, csak hozzád való társaság kell ;) 20/L

2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok:)Felvidítottak,igyekszem majdpozitívabb lenni:)
2011. jan. 3. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

én mindig így éreztem...

nem tanultam, mert mások úgyis jobbak stb, de ha nem tanultam, bűntudatom volt.

Fősulin nem foglalkoztam azzal, ki mennyivel jobb nálam, csak hogy tanuljak, az ösztöndíj miatt. és képzeld, boldog voltam, mert elégedetten fekhettem le, elégedett voltam magammal, és már nem volt bűntudatom.

sosem szeretett senki, gimiben fordult a kocka, mert változtam, komolyodtam... és lettek barátaim. egyet jegyezz meg jól, nem a mennyiség, hanem a minőség számít!

Magaddal törődj, tanulj, állj mindenhez pozitívan, és elégedett leszel:)

2011. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!