Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

A férfiak tényleg nem szeretik magukon a pizsamát?

Figyelt kérdés

A páromnak (férfi) vettem karácsonyra egy szép pizsamát: kék kockás rövid naci és kék bő pamut póló, de észre vettem, hogy nem hajlandó felvenni, ezért megkérdeztem tőle mi a baj, és azt állítja, hogy a pizsama szerinte egy eléggé igénytelen dolog, mert milyen az, hogy minden este ugyanazt vesszük fel, nem pedig egy tiszta nadrágot és pólót. Ezen elgondolkoztam, és kíváncsi vagyok mások véleményére is, mert a körülöttem lévő férfiak többsége tényleg nem pizsamát hord több napon keresztül, hanem minden nap más pólót és alvós nadrágot(ami általában egy alsó nadrág).

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 3. 13:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
az én párom nem szereti a pizsamát,meztelenül vagy alsó nadrágban alszik.
2011. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nálunk a nevelőapám és a nagypapám is hordanak pizsamát és szeretik.
2011. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A sogorom nagyon utalja ezert vettunk neki egyet szuletesnapjara kek szatenbol,hogy csusszon ki az agybol:))))
2011. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én szeretem a pizsamát. 26F
2011. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Férjem is nagyon ellene volt,aztán kapott egy olyat,amilyet leírtál. Mivel ő előtte is poloban,boxerben aludt ezt is megszerette. Azóta kapott még 1-2-t azokat is szereti. Az tény,hogy vannak öreges pizsik, flanel hosszú,de azért szerintem ezek a modernek már messze vannak tőlük..

Azt meg én sem vágom,hogy miért kell naponta cserélgetni,tök felesleges...

2011. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Madmax12 ***** válasza:
100%
ÉN semmit nem szeretek hordani alvás közben.
2011. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

párom se hordott,mondván hogy öreges...

aztán vettem neki olyat ami messziről se öreges...

jó meleget,amiben nem vacogja végig az éjszakát (25fokban is képes erre)


nah azóta nem érdekli,hogy öreges vagy sem,hétvégén még napközben is pisziben van itthon

2011. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, boxerben alszom, télen, nyáron.

21F

2011. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A probléma megoldható azzal, ha a pizsit reggelente átöblíti. Kb. 5 perc. Amúgy, sok hapsi meg alá natur alszik :)
2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!