Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem szeretik...

A férfiak miért nem szeretik a drámát, mint filmműfajt?

Figyelt kérdés
Mi unalmas egy BAFTA és Golden Globe által Legjobb filmnek titulált drámában? Csak kérdezem, szeretem ezt a műfajt, de ahogy feltűnt, a férfiak nem igazán.. :D
2010. aug. 8. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több férfi ismerősöm is van, akik szeretik.
2010. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam drámát nézni, sokszor jobb mint egy szar horror!19/F
2010. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és mégsem köt le. Ennek semmi köze a férfiakhoz, mindenki más.
2010. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a két dolognak egymáshoz. Inkább személyiségfüggő. Avagy mondhatnám azt, hogy miért éppen a tinilányok nézik a legtöbb horrorfilmet, miért nem a nekik készült tinivígjátékokat nézik? Ebből most vonjam le azt a következtetést, hogy a nők több horrort néznek, mint a férfiak? Vagy most akkor ez hogy is van?
2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megint egy se füle se farka általánosítás. Milyen szociológiai felmérésben olvastad ezt a megállapítást? Vagy az általad ismert néhány férfiból vontad le ezt a következtetést?
2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyek az általad említettek által legjobbnak titulált drámák. Felőlem nyerhet 20 Oscar-díjat, stb.-t egy film, ha szar, akkor nem fogom szeretni. Ha jó film, akkor viszont szeretem, legyen akár egy "isten háta mögötti" származású alkotás, amiről szinte senki sem tud annyit sem, hogy létezik(találkoztam már ilyennel). Ja és a jó filmdrámákat is szeretem, pedig fiú vagyok.
2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de ez nálam eléggé változó.

Van amikor röhögni akarok és csak vígjátékokat vagyok képes nézni hetekig.

Máskor a kedvenc vígjátékomra sem bírok ránézni, mert akciófilmre vágyom stb.


Egyébként az, hogy díjat kapott egy film (tehát kb. a tömeget megnyerte) nem jelenti azt, hogy szerintem nem szar film.

Ezt most csak mondtam, nem tudom te melyikre gondoltál, nem akartam leszólni a "filmed".


Viszont szerintem a legnagyobb dráma-fan férfit is el lehet ijeszteni egy kellemes drámától azzal, ha a filmről a leírás vagy a bemutató nem megfelelő.

Ez van.

2010. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!