Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

A férfiak tényleg nem szeretik magukon a pizsamát?

Figyelt kérdés

A páromnak (férfi) vettem karácsonyra egy szép pizsamát: kék kockás rövid naci és kék bő pamut póló, de észre vettem, hogy nem hajlandó felvenni, ezért megkérdeztem tőle mi a baj, és azt állítja, hogy a pizsama szerinte egy eléggé igénytelen dolog, mert milyen az, hogy minden este ugyanazt vesszük fel, nem pedig egy tiszta nadrágot és pólót. Ezen elgondolkoztam, és kíváncsi vagyok mások véleményére is, mert a körülöttem lévő férfiak többsége tényleg nem pizsamát hord több napon keresztül, hanem minden nap más pólót és alvós nadrágot(ami általában egy alsó nadrág).

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 3. 13:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen az ágynemű jó érv:) majd mondom neki is. Én is 2-3 naponta cserélem a pólót, de az alsót naponta. De ismerek olyat is, főleg nőket, akik francia bugyiban alszanak (ilyen pizsi bugyi), szóval ami mindenhol tapad, és azt viszont csak 4-5 naponta váltogatják, mivel úgyis tiszták. Na nekem ez furi picit.
2011. jan. 3. 13:48
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a pizsamát. A férfiak nagyon nagy része nem szereti. Egy boxer és kész, max egy póló, de csak akkor ha nagyon hideg van.

30/F

2011. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom a pizsamát! :) Nyáron csak boxer, télen alvós póló és boxer. Pizsama kizárt! :P
2011. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
a párom is ritkán pizsamázik:D
2011. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Tudjátok e hogy párja a zokninak van? :)
2011. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok alsógatyában aludni... (Boxert nem hordok egyáltalán.)

Pizsama vagy semmi...

2011. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A barátom nem szereti :D Pólóban, alsógatyában alszik, ha fázik, akkor meg tréning gatyát is vesz.

Én szoktam pamut pizsama alsót venni, ha nagyon hideg van, de ezen is röhögött (nem rosszindulatból)


Szerintem is ez lehet a háttérben, hogy öregesnek, idétlennek tartják.

2011. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
az én barátom pizsomát hord, mivel anélkül fázna. pedig nem öreg :) 18 éves
2011. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
az én barátom sem szeretik, a volt barátom sem csak egy boxer és kész, és apu 50éves mégsem szereti ő sem a pizsit :s
2011. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
párom is boxerben alszik ha fázik felveszegy pólót! én is a franciabugyis megoldást hordom de én naponta cserélem a bugyit! sajnos hozzászoktam és már pizsamában nem érzem jól magam egyáltalán :(
2011. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!