Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

A férfiak tényleg nem szeretik magukon a pizsamát?

Figyelt kérdés

A páromnak (férfi) vettem karácsonyra egy szép pizsamát: kék kockás rövid naci és kék bő pamut póló, de észre vettem, hogy nem hajlandó felvenni, ezért megkérdeztem tőle mi a baj, és azt állítja, hogy a pizsama szerinte egy eléggé igénytelen dolog, mert milyen az, hogy minden este ugyanazt vesszük fel, nem pedig egy tiszta nadrágot és pólót. Ezen elgondolkoztam, és kíváncsi vagyok mások véleményére is, mert a körülöttem lévő férfiak többsége tényleg nem pizsamát hord több napon keresztül, hanem minden nap más pólót és alvós nadrágot(ami általában egy alsó nadrág).

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 3. 13:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Hát nagyon nem szeretjük.
2011. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Van aki szereti és van aki nem. Szerintem így pontos a dolog.

A párom például azért nem vesz fel pizsamát, mert öregesnek tartja. De amúgy megvan az alvós pólója, ami ugyanúgy pizsama. És miért ne venné fel többszor, hiszen frissen fürödve bújik bele :)

2011. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

Én párom sem vesz fel pizsamát.

Vegye fel egyszer és rakja a szennyesbe, majd amikor ki lett mosva megint fel tudja venni.

2011. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Én még eddig csak olyan pasikkal találkoztam, akik egy szál boxerben alszanak télen- nyáron. Szóval ez alapján szerintem nem annyira kedvelik a pizsamát.
2011. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem elég fázós,ezért kimondottan szereti a pizsamát,kb.3 naponta tisztát.
2011. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom kimondottan szereti. Ő ősztől tavaszig csak abban alszik.

Ha már jó idő van, akkor alsónadrág-póló kombinációt vesz fel.

Nyáron meg semmit. :)

2011. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen szempontból mindegy, hogy pizsamának nevezzük, vagy alvós ruhának, a funkció ugyan az. Ha az a kifogása, hogy minden este ugyan abban kell aludnia, akkor legyen 3-4 pizsamája, és cserélgesse őket, hiszen most is ezt teszi az alvós ruhájával, nem?

Igaz, én nő vagyok, de nekem is vannak pizsamáim, amiket hordok 2-3 napig, aztán megy a mosásba, akkor utána pár napig valami kényelmes pólóban alszom, aztán megint másban, és így tovább.

2011. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is a párom is, én is pizsamásak vagyunk, nem igazán értem ezt a naponta cserélgetést, akkor naponta kellene új ágyneműt is húzni, nem? Abba is belefekszik.:) Alvás közben egyébként sincs nagyon se izzadságtermelés se semmi. Egyébként a farmeromat se mosom ki pl minden felvétel után.:O De ki hogy.:)
2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Minden nap tiszta boxerben és polóban alszok. Ha venne rám a párom jó bő pizsamákat (aminek akkor ér az ujja a kézfejemig, amikor vízszintesbe emelem+pamut+nem féllábszárig ér a nadrágja hanem a sarkamig), amiket naponta cserélhetek akkor azt hordanám.
2011. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom miért de én utálom. Én alsónadrágba alszok mindig. Szerintem ez az öregeknél divat vagy nem tudom.
2011. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!