Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippet valnetin...

Adnátok tippet valnetin naphoz? A párommal kb. akkoriban leszünk 5 évesek így gondoltam valami szuper valentin nappal lepem meg.

Figyelt kérdés

Foglaltam egy szállodában szobát,oda fogunk elutazni. Ezt ő is tudja eddig. de szeretnék valami extrát. Tippek?

L/21


2011. jan. 3. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

egy kis szerepjáték

szexi fehérnemű

orbitális nagy k*rás!

2011. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te fogod fizetni? ezt a pasik szokták intézni.
2011. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

MIlyen pasi az,aki elfogadja egy nőtől,hogy ő foglaljon valahol szállodai szobát?

Vegyél neki egy nagy csokor vörösrózsát,esetleg egy ékszert.

2011. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5éves kapcsolatban már sztem mind1,h melyikőjük fizeti (kivéve ha az egyik fél fizet mindig)


új szexi ruci (fűző,harisnyatartó és hasonlók)

esetleg vmi "játékszer" (páromnak a vibrációs gyűrű tetszett,bár eleinte idegenkedett tőle)

2011. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem,eddig ő fizette a valentin napokat meg szinte mindent. 5 év után tényleg mindegy ki fizeti egyébként is. De úgy tudtam, hogy lesznek akik ebbe is bele tudnak kötni :(
2011. jan. 3. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Te ismered a párod. Mi csak sablonos dolgot tudunk mondani. Valami olyan kell neked, aminek a párod nagyon örülne. De ezt csak te tudod, hogy mi lehet.
2011. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Hát, ha olyat szeretnél, aminek ő igazán örül, akkor vegyetek be egy harmadikat:-)

amúgy meg tényleg csak te tudhatod, mivel te ismered.

2011. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bilincs?:D
2011. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!