Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nehéz sose gondoltam...

Olyan nehéz sose gondoltam volna, most mit tegyek? Bövebben lenn:

Figyelt kérdés
Na hát a 18 éves hugom a napokban jelentette be a barátjával,hogy terhes nagy meglepetést okozva ezzel:( Persze mondták anyámék hogy elvetetik még tul korai ez neki.De ő folytatta hogy már elmult 3 honapos és nem veszik el tőle és anya lesz!!Anyám teljesen kiborult és szóhoz se tud jutni azota, mivbel ő nagyon megbizott a hugomban.Már el is költözött ittholról és nem is lehet hallani felőle, pedig egy faluban lakunk:( Anyu nehezen viseli teljesen befordult én meg tehetetlen vagyok hisz nem biztos hogy jó élette lesz ott mivel a fiuék szegények!!!! Vajon eszik vagy nem??? És nem tok mit tenni!!Nem hiszem el hogy neki ez az élet kell!!!!!!!!!!!
2011. szept. 16. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jeln pillanatban igen. Hidd el tapasztalataim szerint meg fogja bánni, bár vannak akik nem mondanák ki soha. A szüleid is meg fognak enyhülni. Ha azért aggódsz, hogy eszik-e, akkor vigyél neki te kaját, amit előtted megeszik. Ilyen módon és lelkileg támogasd. Mást már nemigen tudsz tenni.
2011. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát menjetek el hozzájuk.Anyukád pedig gondoljon arra,ha valamit elrontott a hugoddal kapcsolatban,legalább az unokája iránt bizonyíthat.Itt az idő.Segítsétek egymást.Egy gyermek áldás,és bármi áron de segítenetek kell egymást!
2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok még mindig: Tudom, hogy neked a legnehezebb, mert a szüleidet és a húgodat is a dac viszi előre, te meg állsz kettejük között és tanácstalan vagy. Próbáld meg kibékíteni őket. Játszd el a villámhárító szerepét. Mindkét félt próbáld megérteni, de bántani egyiket se bántsd, mert igaza mindkettőnek van. Hallgass meg mindenkit, hagy durrogja ki magát. Ha lecsillapodnak a kedélyek talán könnyebb lesz.
2011. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 evesen gyerek ..egy kicsit korai szerintem ,.de nem o az egyetlen aki ilyen fiatalon szul.,csak sajnos a mai vilagban fejetlenul gondolkodnak a lanyok.,anyukad barmit is csinal .,a hugodat nem fogja erdekelni .,mert most meg minden szep es jo .,happy.,majd idovel fogja be latni a hugod hogy egy anyanak mindig igaza van es hogy a gyerekenek csak jot akar.,ami meg a szegenyseget illeti .,attol meg lehetnek boldogok egymassal .,es az mar az o dolguk hogy van -e mit enniuk vagy sem .,o valasztott igy .,te meg csak annyit tehetsz hogy vigasztalod anyudat vagy a legjobb esetben .,semmit nem csinalsz hisz nem is tudnal mit .,ahogy irtad is .,de remelem azert majd a kapcsit majd idovel fel veszitek egymassal .,23l
2011. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hungy ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem biztos, hogy Édesanyádnak igaza van, és az sem biztos, hogy a húgodnak igaza van. Nem biztos, hogy a húgod meg fogja valaha bánni, de az sem biztos, hogy nem fogja. Tudod mi a biztos? A családi kötelék, és a szeretet.

Ha bármikor olyan helyzetbe kerülsz, hogy meg kell állnod gondolkodni azon, hogy mi lenne a helyes, csak azon gondolkodj el, mit tenne a szeretet ebben a helyzetben. (A többit nagyjából már leírták előttem.)

2011. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
fogjatok össze, és ne kapjatok epeömlést egymástól! egy család vagytok, támogatás kell, nem kritizálás. ezt nem lehet már visszafordítani!
2011. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint az en hugom 14 evvel ezelott!!! Meg is szulte. (Azota mar 13 eves es nagyon eletrevalo a kis-srac.) Viszont a szuletese utan 6-8 evvel elvaltak.


Senki sem tudott beszelni vele. Mindig is a sajat feje utan ment. Ez van...

2011. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Anyukám is terhes maradt 18 évesen. Szegények voltak, de talpra álltak. Keményen dolgoztak és tisztességesen nevelték fel a bátyámat és engem. A bátyám ma már református tiszteletes én még egyetemista. Mindenünk megvolt. Nem biztos, hogy tönkreteszi az életét. 18 évesen már el tudja dönteni, hogy mit akar. Egyszer nekem is késett 2 hetet az érettséi időszakában, a stressz miatt. Akkor is megondtam, hogy ha terhes vagyok megtartom a babát.
2011. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a maga életét kell élni. Nem élheted helyette, irányítani is feleslegesen próbálod. Annyit dönthetsz el, hogy támogatod, mellette állsz, vagy sem. Ennyi szabadságod van egy ilyen helyzetben. Ja, és tényleg az is rajtad múlik, hogy elhiszed-e, vagy sem. Ennyiből igazad van.
2011. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!